CARIBONI GROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 96 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 96 elementów

CARIBONI GROUP

Producent: Cariboni Group

Grupa Cariboni została założona w 1908 roku z konkretnym celem: przesyłem energii. Na początku lat 70. grupa zdecydowała się wejść w dziedzinę oświetlenia jako Cariboni Illuminazione, założona w wyniku inkorporacji i przekształcenia FIR Fabbrica Italiana Riflettori Gariboldi. W 1993 roku grupa Cariboni nabyła firmę Fivep utworzoną z połączenia Fidenza Vetraria, specjalizującej się w wysokiej jakości oprawach do oświetlenia zewnętrznego i miejskiego, oraz Pollice Illuminazione, wyposażonej w produkcję zaawansowanych technologicznie opraw. W 2000 roku grupa Cariboni była jedną z pierwszych firm, które uwierzyły i zainwestowały w produkcję opraw LED oraz poszerzyły swoją wiedzę, uzyskując w późniejszych latach gamę produktów do zewnętrznego oświetlenia miejskiego, ulicznego, architektonicznego i funkcjonalnego, opartą na włoskim know-how w zakresie oświetlenia, wzornictwa, optyki, elektroniki, materiałoznawstwa i technologii wytwarzania. Obecnie grupa Cariboni dokłada wszelkich starań, aby konsekwentnie osiągać innowacyjne rozwiązania oświetleniowe i poświęca się oszczędzaniu energii w najważniejszych miastach Europy.


Grupa Cariboni to wydajna struktura organizacyjna, w której każdy element wartości łańcuch integruje się i ewoluuje, realizując wspólny cel firmy: poszukiwanie doskonałości i innowacji w jej trzech głównych zasadach: Światło, Projekt i Technologia. Grupa Cariboni wierzy w możliwość zrównoważonego rozwoju swojej działalności przemysłowej. Oprawa oświetleniowa, czyli branża oświetleniowa odgrywa wiodącą rolę we współczesnym społeczeństwie,
dlatego musi być wynikiem odpowiedzialnej działalności badawczo-rozwojowej, która dba o potrzeby klientów, konsumentów i środowiska.


Poszanowanie środowiska wynika z niezbędnej zmiany kulturowej, którą muszą opowiedzieć się wszyscy gracze (każdy obywatel, przedsiębiorstwa i rządy), aby zapewnić zrównoważony rozwój.


Ta nowa świadomość urzeczywistnia się w życiu codziennym za pomocą kilku podstawowych działań mających na celu osiągnięcie następujących celów:

1. Realizacja produktów „100% Made in Italy” ze zminimalizowanym zużyciem energii i wydajną optyką zaprojektowaną w celu uzyskania najlepszego wyniku fotometrycznego, komfortu wizualnego i braku rozpraszania światła w kierunku nieba


2. Organizowanie procesów produkcyjnych społecznie odpowiedzialne z naciskiem na ograniczenie marnotrawstwa i ekologię


3. Inwestowanie w zasoby ludzkie, aby zapewnić stałą aktualizację Szkolenia dla każdego elementu struktury firmy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek