CAPO D’OPERA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

CAPO D’OPERA

Producent: Capo D’Opera

Ożywiona pasją do najlepszych materiałów, od drewna i marmuru po żywice, Capo d'opera to firma, w której design przeplata się ze sztuką i rzemiosłem. To filozofia zawarta w samej nazwie. Praktykanci w średniowieczu chcieli pracować w cechach, aby stworzyć capodoperę ("arcydzieło"), dzieło o nieskazitelnej doskonałości i jakości. W ten sposób Capo d'opera pracuje nad osiągnięciem twórczej doskonałości, stale projektując nowe rozwiązania dekoracyjne i wyposażenia wnętrz oraz tworząc techniki pracy.

Jak niekończący się kalejdoskop, kreatywność i produkcja Capo d'opera obejmuje wszystkie pokoje w domu, z systemami dekoracyjnymi do wyposażenia sypialni, łazienki i części dziennej zgodnie z koncepcją stref domowych jako miejsc cudu, intymności i piękna.

Architekci i projektanci wnętrz mogą w pełni wykorzystać szeroka gama faktur i kolorów, swobodnie kojarząca różne kolekcje z meblami. Każdy mebel jest dostosowywany pod względem wielkości, kombinacji kolorystycznych i wzorów, dzięki czemu staje się unikalnym meblem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek