CAPITAL COLLECTION

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 16 elementów

CAPITAL COLLECTION

Producent: Capital Collection

Capital to marka Atmosphera. Dzięki 40-letniemu doświadczeniu i sukcesom Atmosphera stanowi punkt odniesienia dla najlepszego wyposażenia zewnętrznego i wewnętrznego domów prywatnych, hoteli, ośrodków wypoczynkowych & wellness, restauracji, kawiarni oraz obiektów turystyczno-hotelowych. Ciągła pogoń za nowymi materiałami w połączeniu ze współczesnym wzornictwem sprawia, że ​​produkty Atmosphera są wyjątkowe i harmonijne w czasie i przestrzeni.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek