CANTORI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 105 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 105 elementów

CANTORI

Producent: Cantori

Aby zbudować nową firmę od podstaw i zrobić dla niej miejsce na rynku, nie wystarczą błyskotliwe pomysły i innowacyjne umysły. Aby osiągnąć prawdziwy sukces, potrzebna jest umiejętność przekształcenia twórczej intuicji w dobrze zdefiniowany proces strukturalny, który prowadzi do konkretnej realizacji projektu. Jeśli takie zmiany mają miejsce na obszarze przemysłowym charakteryzującym się ekstremalną żyznością, takim jak Marche (którego model rozwoju został dogłębnie przestudiowany przez międzynarodowych ekonomistów), ta nowa firma od samego początku może pochwalić się rozległym know-how i solidnym marketingiem. Fundacja. W 1976 roku Sante Cantori jako prawdziwy przedsiębiorca zaczął wykorzystywać bogatą sieć umiejętności rzemieślniczych na terenie Camerano. W ciągu zaledwie kilku lat rozwinęła się firma na poziomie przemysłowym, zdobywając duże udziały w rynku we Włoszech i na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek