CANALETTO SMART

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

CANALETTO SMART

Producent: Canaletto Smart

Produkcja profili konstrukcyjnych mdf wodoodpornych, malowanych, do wykonywania cięć świetlnych oświetlających i dekorujących systemy suchej zabudowy. Nasze rozwiązania synchronizują pracę: projektanta, rzemieślnika i detalisty.

Pomysł Canaletto jest wynikiem wieloletnich badań zmierzających do stworzenia systemu zdolnego do zagwarantowania najważniejszych cech sufitu podwieszanego.

Nasza gama rozwiązań powstała z doświadczenia i wymagań naszego obecnego kierownika technicznego (rzemieślnika i byłego właściciela firmy), aby odpowiedzieć na różne problemy napotykane podczas niektórych projektów. Problemy, które do dziś są na porządku dziennym przy tworzeniu idealnego sufitu podsufitowego.

Kierując się tymi wymaganiami, firma Canaletto Srl z siedzibą w Altamura na południu Włoch rozpoczęła produkcję komercyjną przy użyciu zaawansowanej technologii i wspólnie z współpraca różnych profesjonalistów, jest w stanie działać na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dziś Canaletto Srl ma strukturę korporacyjną, która działa z myślą o Partnerstwie.

Nasza filozofia to: Profesjonalizm, Praca zespołowa, Doświadczenie i Kompetencje.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek