CAMERON DESIGN HOUSE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 55 elementów

CAMERON DESIGN HOUSE

Producent: Cameron Design House

Cameron Design House to wielokrotnie nagradzana brytyjska firma produkująca oprawy rzeźbiarskie na zamówienie z siedzibą w Londynie. Założony przez Iana Camerona w 2014 roku Cameron Design House stał się synonimem unikalnego, współczesnego wzornictwa i wyrafinowanego rzemiosła. Każdy element jest wymyślony i wykonany ręcznie w ich warsztacie studyjnym znajdującym się w zielonej dzielnicy mieszkalnej St John's Wood.


Cameron Design House szybko przekształcił się w uznane na całym świecie studio projektowe, charakteryzujące się jakością i precyzją jako nieodłączny znak towarowy we wszystkich produktach i obsłudze klienta - od projektu po dostawę. Korzystając z organicznych i precyzyjnie zaprojektowanych elementów, Cameron Design House tworzy niestandardowe instalacje, które są wykonywane ręcznie zgodnie z konkretnymi wymaganiami klienta, co pozwala na indywidualne dopasowanie rozmiaru, konfiguracji i wykończenia.


Cameron ma wspólną historię w Wielkiej Brytanii i Finlandii, a w swoich rzeźbiarskich dziełach połączył wpływy tętniącego życiem centralnego Londynu i spokojnej nordyckiej wsi. Dumnie zaprojektowana i wykonana w Wielkiej Brytanii, obejmująca brytyjską tradycję odkrywania najdalszych możliwości wraz z nordyckim założeniem czystych linii i maksymalizacji lekkości, Cameron Design House stawia na formę i funkcję, aby stworzyć piękną, trwałą kolekcję.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek