CAME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CAME

Producent: Came

Came SpA, grupa dobrze znana zarówno we Włoszech, jak i na całym świecie w branży automatyki domowej i budynków, urbanistyki i sektorach o wysokim poziomie bezpieczeństwa, prezentuje się jako globalny partner w świecie mieszkaniowym oraz w dziedzinie architektury miejskiej i kontroli dużych przestrzeni publicznych. Oferuje rozwiązania technologiczne dla automatyzacji, bezpieczeństwa, komfortu i dobrego samopoczucia oraz opracowuje zintegrowane rozwiązania dla parkingów i systemów do regulacji ruchu pojazdów i pieszych oraz kontroli dostępu, od małych środowisk po duże obszary miejskie.

Grupa, pod markami Came, Bpt i Go, produkuje i sprzedaje rozwiązania z zakresu automatyki wejściowej, automatyki domowej i systemów bezpieczeństwa, wideodomofonów i systemów kontroli temperatury oraz bram segmentowych dla środowisk mieszkaniowych i przemysłowych. Dzięki markom Urbaco i Parkare oferuje rozwiązania do projektów specjalnych i urbanistyki, a także systemy do zarządzania automatycznymi parkingami i parkometrami oraz do kontroli dostępu i ochrony środowiska publicznego.


Wartości Came
Społeczna odpowiedzialność, ochrona środowiska, rozwój kapitału ludzkiego oraz koncentracja na jakości zarówno produktów jak i usług to podstawowe wartości filozofii firmy Came.

W 2008 roku firma była jedną z pierwszych w regionie Veneto, która opracowała budżet społeczny, instrument, który poświadcza jej politykę społeczną, środowiskową i gospodarczą oraz bieżące inwestycje w badania i innowacje. Od lat Came inwestuje 5% swoich obrotów w badania i rozwój, korzystając z zespołu 110 wyspecjalizowanych projektantów, który ma wzrosnąć o 10% do końca 2017 roku.

W 2013 roku firma opracowała również Kodeks Etyki, którego celem jest zdefiniowanie wartości, które uznaje, akceptuje i którymi podziela prowadząc swoją działalność i działalność korporacyjną. Wierząc w wartość certyfikacji jakości swoich procesów biznesowych i kierując się dbałością o ochronę środowiska, Came SpA od lat stosuje Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem, zgodny z międzynarodowymi normami ISO 9001 i ISO 14001. Z biegiem lat uzyskała również inne ważne międzynarodowe certyfikaty, takie jak OHSAS 18001 w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, symbol odpowiedzialnego sposobu bycia i prowadzenia biznesu.

Firma ma siedzibę w Dosson di Casier, w prowincji Treviso, posiada zakłady produkcyjne w Treviso, Sesto al Reghena (PN), Awinion (Francja), Barcelona (Hiszpania) i Londyn (Anglia). Będąc własnością rodziny Menuzzo, Came SpA utrzymuje bliskie związki ze swoimi włoskimi korzeniami, ale jest również napędzana silnym naciskiem na internacjonalizację, dzięki 21 oddziałom i 480 dystrybutorom i partnerom handlowym w 118 krajach. Grupa zatrudnia obecnie ponad 1400 pracowników na całym świecie i odnotowała obroty w wysokości 230 mln euro w 2014 roku.


Poszukiwanie jakości
Aby zagwarantować jakość swoich produktów, Came certyfikuje je, korzystając z partnerstw z autorytatywnymi organami i akredytowanymi domami badawczymi. Firma utworzyła również wewnętrzne laboratorium badań kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) i bezpieczeństwa elektrycznego (LVD), zapewniając proces certyfikacji, weryfikacji i niezawodności od pierwszych etapów rozwoju produktu. Mając na celu nieustanne poszukiwanie perfekcji w swoich rozwiązaniach i wydajności w procesach produkcyjnych, firma Came stworzyła solidną sieć, która jest w stanie sprostać wymaganiom rynku i połączyć włoską doskonałość z dużymi międzynarodowymi podmiotami.


struktura grupy
Centrum projektowym i centrum nerwowym całego działu inżynieryjnego firmy Came to siedziba główna w Dosson di Casier, co odzwierciedla decyzję Grupy dotyczącą projektowania we Włoszech. W biurach w rejonie Treviso do montażu swoich produktów firma korzysta z zewnętrznych dostawców, z którymi przez ponad 40 lat działalności nawiązała wzajemne zaufanie.

Zakłady produkcyjne, w doskonałej synergii z centrum rozwoju, zlokalizowane są w strategicznych punktach, które umożliwiają integrację ogólnowłoskiej jakości z najlepszymi technologiami oferowanymi przez europejskie podmioty.
Parkare, czołowy projektant zaawansowanych systemów parkingowych, ma swoją siedzibę w Barcelonie, serce Smart City
Urbaco znajduje się we Francji, kraju, który zawsze był liderem w dziedzinie kontroli miejskiej i kolebką automatycznych słupków.

Z drugiej strony w Wielkiej Brytanii Came skupiła swoją uwagę na zakładzie specjalizującym się w technologiach paneli wejściowych, podczas gdy we Włoszech Grupę uzupełnia centrum rozwoju w Sesto al Reghena, najnowocześniejsze centrum projektowania elektronicznego, z doświadczeniem GO, synonimem z jakością w całości włoskim manu Fakturowanie. Prestiżową nagrodą, którą ADI (Włoskie Stowarzyszenie Wzornictwa Przemysłowego) przyznało XVia, bramka obrotowa zaprojektowana, aby powitać gości na Expo 2015 w Mediolanu, włączając go do Indeksu Wzornictwa ADI i tym samym gwarantując swoją kandydaturę na kolejną edycję ADI Compasso d'Oro, najbardziej autorytatywnej światowej nagrody w dziedzinie wzornictwa.


Historia Came< br/>Grupa Came, obecna na rynku od ponad 60 lat, ma swoje korzenie w historii firm Came i Bpt, symbolizujących całkowicie włoską innowację technologiczną i doskonałość.

Came została założona na początek lat siedemdziesiątych był wynikiem przedsiębiorczego pomysłu obecnego prezesa Paolo Menuzzo, który założył CM Costruzioni Meccaniche - która następnie przekształciła się w Came Cancelli Automatici - jedną z pierwszych firm we Włoszech produkujących napędy do bram.

W latach 90. firma uzupełniła produkcja napędów do drzwi i bram do zastosowań mieszkaniowych i przemysłowych wraz z pierwszymi liniami produktów przeznaczonych do kontroli dostępu w przestrzeniach publicznych, które w nadchodzących latach będą się rozwijać. W 2004 r. do Grupy dołączyła firma Urbaco, wiodąca w branży firma zajmująca się automatycznymi słupkami i rozwiązaniami urbanistycznymi.

W 2005 r. Andrea Menuzzo dołączył do swojego ojca na czele firmy, pełniąc rolę dyrektora generalnego, zajmująca się rozwojem internacjonalizacji Grupy poprzez otwieranie oddziałów w Europie, Ameryce, Azji oraz poprzez pozyskiwanie strategicznych dystrybutorów na różnych rynkach zagranicznych. W 2011 roku w celu wzmocnienia obecności Grupy w tych obszarach została przejęta założona w 1953 roku prestiżowa firma Bpt, specjalizująca się w technologiach automatyki i sektorze bezpieczeństwa. W 2014 roku do Grupy dołączyła również hiszpańska firma Parkare, specjalizująca się w technologii automatycznych parkingów i parkometrów. Rok później, w 2015 roku, przejęto również GO. Ta firma z regionu Friuli jest mistrzem koncepcji „Made in Italy” i specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu bram segmentowych zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i przemysłowego.


Co Came ma do zaoferowania
Came opracowuje rozwiązania dla sektora mieszkaniowego, od automatyzacji wejść, drzwi i okien, przez systemy alarmowe, po technologie zarządzania automatyką domową. Firma wykorzystała swoje doświadczenie i umiejętności projektowe i przekształciła je w kompletną, zaawansowaną ofertę technologiczną, na którą składają się zautomatyzowane systemy dla domu, które reagują na każde polecenie z maksymalną kontrolą i bezpieczeństwem oraz innowacyjny system automatyki domowej Came Domotic 3.0, zdolny do programujemy, sterujemy i oferujemy kompleksowe zarządzanie zautomatyzowanymi urządzeniami w domu.

Came produkuje również rozwiązania automatyki budynkowej dla małych i dużych firm, firm handlowych i dużych budynków, które obejmują badania i zaopatrzenie, a także na indywidualne zamówienie automatycznych drzwi wejściowych, bram segmentowych, kołowrotów do wyboru ciągów pieszych i automatycznych szlabanów, w tym napędów do bram oraz drzwi i okien przemysłowych. W każdym środowisku publicznym oferta Came jest uzupełniona najbardziej wyrafinowanymi systemami kontroli dostępu i najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami zapobiegającymi włamaniom.

Came oferuje zintegrowane rozwiązania sterowania miejskiego do regulacji i monitorowania ruchu pieszych i pojazdów , systemy kontroli dostępu oraz zaawansowane rozwiązania dla parkingów, do automatycznego zarządzania miastem i dużymi przestrzeniami publicznymi.
... Więcej
... lessYYYYYYY

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek