CALLESELLA ARREDAMENTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

CALLESELLA ARREDAMENTI

Producent: Callesella Arredamenti

Callesella to włoska firma, założona w 1896 roku, lider w produkcji mebli z litego drewna do domów, hoteli apartamentowych i hoteli.
Projektujemy i produkujemy drewniane meble do sypialni, salonu, kuchni i łazienek naszymi oryginalnymi włoskimi styl od Country do Urban.

Wszystkie nasze kolekcje są produkowane wyłącznie we Włoszech w zakładach produkcyjnych firmy stworzonych w wyniku starannych i dokładnych badań, wysokiej jakości naturalnych materiałów, lakierów na bazie wody, wyróżniającego się wzornictwa i doskonałego wykończenia. Callesella Lab projektuje i tworzy unikalne produkty współpracując z architektami i projektantami wnętrz przy projektach „… budujemy na idei”.
Callesella Contract to nasz specjalny dział oferujący najlepsze rozwiązania wyposażenia dla hoteli, apartamentowców, wszelkiego rodzaju turystów obiektów.
Nasz wysoko wykwalifikowany zespół wspiera klienta na wszystkich etapach projektu, od projektu po opracowanie layoutu, od doboru materiałów po realizację wszystkich projektów pod klucz. Callesella Contract zajmuje się wszelkiego rodzaju rozwiązaniami do sypialni, kuchni, podłóg, opraw oświetleniowych, zasłon i tekstyliów. Usługa montażu gwarantowana przez nasz wewnętrzny personel zapewnia najlepszą realizację projektu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek