BUZZI & BUZZI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BUZZI & BUZZI

Producent: Buzzi & Buzzi

Firma Buzzi & Buzzi została założona w 1990 roku przez Pietro Buzzi i Marialuisę Chiari, dwóch odnoszących sukcesy profesjonalistów, którzy postanowili kultywować i wyjaśniać spostrzeżenia i wiedzę, którą zdobyli dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oświetleniowej. Od wczesnych lat firma polegała na wkładzie uznanych architektów, dostrzegając tym samym znaczenie zróżnicowania projektowego. Technologia i design łączą się, aby stworzyć nowe koncepcje światła: rezultatem są przedmioty, które są naprawdę różne, nie tylko z estetycznego punktu widzenia, ale także funkcjonalne i techniczne. Buzzi & Buzzi ugruntował swoją pozycję zarówno w kraju, jak i za granicą. Ze względu na swoją czujność na prośby i nowoczesne trendy, firma wyspecjalizowała się w proponowaniu produktów oświetleniowych do wbudowania, jednocześnie maksymalnie wykorzystując techniczne parametry Coral®.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek