BTICINO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

BTICINO

Producent: Bticino

BTicino jest międzynarodowym liderem w produkcji systemów elektrycznych, wideodomofonów i systemów multimedialnych, automatyki domowej i budynkowej. Firma, założona po drugiej wojnie światowej w Varese, należy do francuskiej Grupy Legrand i posiada osiem zakładów produkcyjnych zatrudniających prawie 3000 pracowników . Szeroka gama produktów obejmuje zarówno sektor prywatny, jak i komercyjny. Nieustanny wysiłek wkładany jest w rozwój nowych technologii i generuje innowacje. Dzięki wysokiej jakości marka BTicino stała się punktem odniesienia dla rynku międzynarodowego. Jej produkty to nie tylko obiekty funkcjonalne, ale również wyjątkowo dobrze zaprojektowane, jak choćby seria Livinglight, która w 1989 roku została nagrodzona prestiżowym Compasso d'Oro.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek