BRUNO ZAMPA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 33 z 33 elementów
Pokazuje 25 - 33 z 33 elementów

BRUNO ZAMPA

Producent: Bruno Zampa

Wiodący gracz we włoskim przemyśle luksusowych mebli, Bruno Zampa jest firmą projektową i rzemieślniczą specjalizującą się we współczesnym salonie, jadalni i sypialni. Od 1960 r. Bruno Zampa koncentruje swoją produkcję w jednej z najstarszych włoskich dzielnic meblowych z siedzibą w Weronie, oferując szeroki katalog produktów i spełniając wszelkie wymagania w zakresie projektowania wnętrz. Znakomita tradycja rzemieślnicza, wykorzystanie cennych materiałów i ciągłe badania w zakresie badań i rozwoju: te wartości zawsze wyróżniają się w kreacjach Bruno Zampy. Dbałość o szczegóły współgra z wykorzystaniem ekskluzywnych materiałów: tkaniny, skóra, drewniane okleiny, metale i kamienie naturalne są wybierane i wykonywane ręcznie, aby zapewnić produkty najwyższej jakości, oferując najbardziej autentyczny włoski luksus.
Luxury Crafted w WeronieFirma szczyci się dziś 4 wewnętrznymi zakładami produkcyjnymi: stolarką, krawiectwem, tapicerką, polerowaniem i ponad 70 rzemieślników w pracy każdego dnia. Centrum produkcyjne tworzą wyłącznie lokalni rzemieślnicy, kustosze starych i prestiżowych technik obróbki. Dzięki temu firma może zaoferować ekskluzywny rodzaj luksusu i możliwość realizacji mebli na wymiar.
Niezawodność ponadczasowaBruno Zampa ma swoje początki w 1960 roku w jednej z najstarszych włoskich dzielnic produkcji mebli z siedzibą w Weronie. Jego założyciel, pan Bruno Zampa, rozpoczął swoją działalność otwierając mały sklep rzemieślniczy, w którym doświadczeni mistrzowie rzemiosła tworzyli unikatowe dzieła dla książąt i panów.
Z biegiem lat firma rozwijała swoją działalność, ale zawsze zachowując swoje dziedzictwo i swoje doświadczenie w produkcji mebli. Choć w okresie powstania firmy modne były meble w stylu klasycznym, rodzina Zampa od razu zrozumiała, jak ważne jest łączenie tradycji rzemieślniczej ze współczesnymi cechami, co popycha do tworzenia luksusowych kolekcji Made in Italy.
Andrea Zampa, obecnie prezes zarządu Firma jest przekonana, że ​​ekskluzywne, ręcznie robione produkty w połączeniu z międzynarodowym smakiem i silną orientacją na klienta są niezbędne, aby firma dążyła do długoterminowego sukcesu. Wkrótce zaczął rozpowszechniać markę za granicą, najpierw w Rosji, na Bliskim Wschodzie, w Azji, a następnie praktycznie na całym świecie.
Projektowanie na zamówienieBruno Zampa oferuje zespół projektowy złożony z doświadczonych projektantów wnętrz i techników, który jest w stanie wspierać Klientów we wszystkich etapy procesu projektowania, od pomysłu do instalacji na miejscu. Bruno Zampa demonstruje swoje umiejętności w zarządzaniu i dostosowywaniu złożonych projektów na całym świecie, pozycjonując się jako w pełni wyspecjalizowana marka w luksusowych meblach i koncepcjach wnętrz.
Przyjedź odwiedzić Verona Hub Aby naprawdę zrozumieć luksus, najlepszym sposobem jest jego doświadczenie. Dlatego Bruno Zampa zawsze z przyjemnością wita swoich Klientów i Partnerów w Verona HUB, gdzie odwiedzający mogą doświadczyć kunsztu w pracy, zobaczyć pełną gamę 15 ukończonych projektów w Galerii o powierzchni 1.025 m² i spotkać się z zespołem projektantów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek