BROSSIER SADERNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 98 elementów

BROSSIER SADERNE

Producent: Brossier Saderne

BROSSIER SADERNE specjalizuje się w produkcji projektów oświetlenia dla branży hotelarskiej i miejsc publicznych.

Oświetlenie jest istotną częścią wizerunku i dekoracji. Podkreśla atmosferę, przyciąga wzrok i upiększa przestrzenie mieszkalne i meble. Wszyscy wiemy, że stylowy design wzmacnia wartość Twojego projektu dzięki unikalnym, wyróżniającym się i wyjątkowym produktom. Innowacyjny design został w ostatnich latach nieco zdemokratyzowany, dlatego musimy podwoić nasze wysiłki i wyobraźnię, aby każdy projekt hotelu był jedyny w swoim rodzaju.

Z tego powodu staramy się towarzyszyć Państwu na każdym etapie Twój projekt architektoniczny poprzez dogłębne zrozumienie każdego aspektu dekoracji wnętrz, integrację oryginalnych elementów projektu i solidną wiedzę specjalistyczną w zakresie technik oświetleniowych.

Nasza wiedza i pomysłowość zapewniają, że mamy dokładny wgląd w najbardziej ambitnych projektów i są w stanie zapewnić imponujące wyniki w połączeniu z umiejętnościami technicznymi i w poszanowaniu budżetu. Inwestujemy całą naszą wyobraźnię w etapy tworzenia i projektowania produktu, stosując odpowiednie metody organizacji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek