BREDA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

BREDA

Producent: Breda

W związku ze wzrostem produkcji firma powiększyła swoją siedzibę. 1 stycznia 2001 roku firma stała się spółką notowaną na giełdzie (SpA) i przeniosła się do nowej siedziby w Sequals. Umożliwiło to dalszy rozwój i wzrost firmy, a także wprowadzenie nowego planu przemysłowego dla całego procesu produkcyjnego z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn. Breda opracowała nowe wyrafinowane metody produkcji, aby zmaksymalizować zyski z zaawansowanych technologii w swoich nowych zakładach produkcyjnych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek