BRANCO SOBRE BRANCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów

BRANCO SOBRE BRANCO

Producent: Branco Sobre Branco

Branco sobre Branco to znana międzynarodowa firma zajmująca się projektowaniem wnętrz, działająca w wielu różnych krajach. Zespół Pauli Laranjo i Vera Moreira, którzy od 2000 roku są zdeterminowani, aby tworzyć projekty wnętrz i mebli w wyrazistym i wyrafinowanym stylu, pracuje nad zaspokojeniem indywidualnych potrzeb każdego klienta, z wyraźnym naciskiem na dbałość o szczegóły . Ich coroczna obecność na Salão Maison & Objet w Paryżu, najważniejszych światowych targach wyposażenia wnętrz, ma na celu podkreślenie faktu, że poziom jakości i produkcji, który można znaleźć w Portugalii, nie odbiega od poziomu oferowanego przez innych międzynarodowych projektantów i marki. „Z dumą prezentujemy markę „w całości wyprodukowaną w Portugalii” Branco sobre Branco. Wymagania, jakie stawiamy sobie, oznaczają, że ostateczny rezultat jest nie tylko wyjątkowy, ale także stanowi dla nas wyzwanie, abyśmy robili więcej i lepiej”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek