BRABBU

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 95 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 95 elementów

BRABBU

Producent: Brabbu

BRABBU to marka projektowa, która odzwierciedla intensywny styl życia, wnosząc
zawziętość, siłę i moc do miejskiego stylu życia. Projektujemy i produkujemy różnorodną gamę mebli, gabloty, tapicerki, oświetlenia, dywanów, sztuki i akcesoriów, które opowiadają historie z natury i świata. Wszystkie te historie są napisane przez materiały, tekstury, zapachy, smaki i kolory, które żyją w naturze i w miejskim życiu.
Dzięki BRABBU dostaniesz więcej niż tylko projekt, uzyskasz różnorodność przestrzeni ze wspomnieniami i wyjątkowymi doznaniami w doskonałej harmonii z Twoją przestrzenią i Twoją osobowością.Projekty BRABBU to prezent dla zmysłów. Każdego dnia nasze plemię projektantów i rzemieślników poszukuje najbardziej innowacyjnych materiałów i technik, aby
wnieść komfort i funkcjonalność, na które zasługują Twoje przestrzenie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek