BORZALINO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

BORZALINO

Producent: Borzalino

BORZALINO rozpoczęło swoją działalność w 1976 roku zgodnie z wielką tradycją rzemieślniczą, która przez wieki rozsławiła toskańskie rzemiosło w produkcji mebli i akcesoriów. Ten ogromny know-how oraz ogromne bogactwo wiedzy i doświadczenia założyciela, Galeazzo Fedi, są dziś zarządzane przez córkę Cristianę i siostrzeńca Matteo, odpowiednio, drugie i trzecie pokolenie.

Wartości tradycji, dbałość o szczegóły konstrukcyjne, wysoki standard jakości we wszystkich fazach wykonania, pasja do dobrze wykonanej pracy są podstawą doskonałości autentycznego produktu Made in Italy, takiego jak nasz. Choć chwalebne, nigdy nie lubiliśmy zatrzymywać się w przeszłości: BORZALINO opowiada historię firmy, która była w stanie wprowadzić innowacje w każdym aspekcie, od technologii budowlanej, badań projektowych, dbałości o surowce, techniki marketingowe i komunikację, w trybie offline i online . Z roku na rok gama produktów poszerzała się wraz z wprowadzaniem na rynek: począwszy od samej produkcji sof i designerskich foteli, stopniowo poszerzano asortyment akcesoriów meblowych, aby zapewnić klientowi całościową koncepcję salonu i jadalni. Wybór obejmuje stoły jadalne, krzesła, regały, stolik kawowy, stolik pomocniczy i konsole, ławki i biurka. Aż po akcesoria takie jak lustra i tace. Wszystko łączy prestiżowe wykończenia i materiały. Tworząc w ten sposób niepowtarzalną atmosferę, elegancki dom, ciepły i gościnny. Esencja nastroju BORZALINO jest kochana na całym świecie.

BORZALINO to firma rodzinna, pracownia, która gwarantuje swoim klientom kreacje szyte na miarę, charakteryzujące się niepowtarzalnym stylem oraz rysowane i produkowane na miarę najwyższe wymagania elegancji i komfortu.
Zawsze wierzyliśmy, że im silniejsza jest nasza przeszłość, tym dalej możemy patrzeć w przyszłość. Im bardziej zdecydowana jest tożsamość i osobowość naszych produktów, tym bardziej mogą one istnieć i stanowić element wyróżnienia w najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych rezydencjach świata.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek