BLOSS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 93 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 93 elementów

BLOSS

Producent: Bloss

Bloss narodził się dekadę temu, inspirowany kształtami i rygorem historycznych ogrodów włoskich. Modułowy system donic ze stali nierdzewnej, aby odtworzyć eleganckie i szczegółowe, współczesne lub tradycyjne architektury zewnętrzne, które można zainstalować w dowolnym miejscu. Bez potrzeby wykwalifikowanej siły roboczej lub prac murarskich i niezwykle prostej konserwacji. Logika montażu opiera się na dokładności wymiarowej: każdy element systemu jest dostępny w 3 wysokościach i 3 szerokościach.
Od początkowych 50 do 300 elementów dzisiaj, świat Bloss rozszerza się wokół Twoich życzeń. Oprócz donic, system zawsze proponuje nowe rozwiązania. Od wyposażonych kuchni na świeżym powietrzu po ruchome stoliki kawowe z wysuwanymi kółkami. Od świateł i siedzeń po zlewy, ławki i osłony klimatyzatorów.
Kreatywność, która dociera do Twojego domu. Oprócz wazonów Bloss oferuje również meble i akcesoria do przestrzeni mieszkalnych i wewnętrznych, dające możliwość tworzenia wyrafinowanych harmonii pomiędzy przestrzenią zewnętrzną i wewnętrzną.
10 lat historii i system otwarty na rozwiązania dla przestrzeni indywidualnych oraz zbiorowych i komercyjnych obiektów, z umiejętnościami technologicznymi i projektowymi, które mogą oferować produkty szyte na miarę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek