BLEU PROVENCE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 325 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 325 elementów

BLEU PROVENCE

Producent: Bleu Provence

BLEU PROVENCE to włoska firma zlokalizowana na północy Rzymu i znana na całym świecie specjalistka od ceramiki sanitarnej w stylu retro.
Jej produkty stały się z biegiem lat symbolem klasycyzmu, który przemawia do wielu i który nigdy nie wychodzi. stylu.
Z dumą prezentują na tej stronie swoje kolekcje, które przetrwały wieki i stały się referencjami wśród swoich klientów.
Jakość materiałów, dobry styl, precyzja wykonania to elementy zapewniające perfekcyjne wykończenie i maksymalna satysfakcja z użytkowania.
Mieszanka klasyki i nowoczesności, Bleu Provence ma nadzieję, że ich produkty ożywią w Tobie wspomnienia pięknych starych domów z przeszłości !

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek