BLACK TIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 93 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 93 elementów

BLACK TIE

Producent: Black Tie

Black Tie to marka założona przez Piera Luigiego Frighetto w 2011 roku w Vicenzy. Firma produkująca meble Made in Italy, charakteryzująca się stylem déco, który łączy wyrafinowany smak ponadczasowej elegancji z doskonałością włoskiej produkcji. W nazwie Cosmopolitan, ale w 100% włoski, Black Tie sprawia, że ​​dbałość o szczegóły i wysoka jakość materiałów to znaki rozpoznawcze.

Cechy projektu Black Tie Współczesny wystrój. Bycie współczesnym oznacza budowanie alchemicznej mieszanki między tożsamością osobistą a czasem. Równowaga, która żyje w wyrafinowanych meblach, bez obsesji na punkcie mody.
Handmade. Handmade to synonim troski i poświęcenia. Kolekcja sprzyja krótkiemu i kontrolowanemu łańcuchowi dostaw oraz, w razie potrzeby, korzystaniu z lokalnych partnerów. Marka staje się zatem rzecznikiem i zwolennikiem najbardziej autentycznego Made in Italy, aby zapewnić, że produkty są zgodne z najbardziej zintegrowanymi standardami jakości.
Dostosowanie. Każdy pojedynczy produkt jest unikalnym, ręcznie wykonanym dziełem: firma wykorzystuje swoje umiejętności, zarówno produkcyjne, jak i doświadczenie, aby sprostać potrzebom sektora, dostosowując wymiary i wykończenia produktów w kolekcji oraz zaspokajając coraz bardziej pożądaną personalizację przestrzeni.
Szczegóły. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły robi różnicę: zamiłowanie do dobrego ręcznego wykonania wyróżnia rzemieślników, z którymi współpracuje Black Tie, specjalistów od produkcji, którzy poświęcają się z najwyższą starannością i oddaniem realizacji każdego pojedynczego produktu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek