BIZZOTTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

BIZZOTTO

Producent: Bizzotto

Marka rozpoznawana na całym świecie jako wyraz włoskiej tradycji projektowej, z czasem powracająca w kosmopolitycznym wyglądzie i z upodobaniem do współczesnego życia totalnego. Z trzema pokoleniami i ponad 45-letnią historią przedsiębiorczości, Bizzotto oddaje włoski smak w najgłębszym wydaniu. Jest rozpoznawalny na całym świecie i charakteryzuje się nieustannym poszukiwaniem najwyższej jakości materiałów, wzornictwa i wykonania, które do dziś prowadzone są przez mistrzów rzemiosła wykształconych w starożytnej tradycji meblarskiej.


Każdy Bizzotto kreacja wynika z inspiracji projektantów i umiejętności wytrawnych rzemieślników. Przypomina rozwarstwioną pamięć, wyjątkowe bogactwo regionu Veneto, które czerpie z tysiącletniej historii Wenecji, doświadczeń stylu palladiańskiego i najszerszej włoskiej kultury.


Wartość tego rzemiosła przekłada się na elastyczność i umiejętność interpretacji potrzeb międzynarodowego klienta na różne sposoby: Bizzotto prezentuje swoje kolekcje, wprowadzając je jako unikalne projekty, rozwiązania, które zawsze są szyte na miarę.


Włoska produkcja oferowana przez Bizzotto jest synonimem smaku docenianego we Włoszech i na całym świecie. Jej nieodłączną ambicją jest nieustanne osiąganie najwyższych standardów, nieustanne dążenie do perfekcji, gwarantowanej przez bardzo rygorystyczną kontrolę jakości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek