BIREX

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 98 elementów

BIREX

Producent: Birex

Najwspanialsze domy to te, z którymi czujemy się w zgodzie, nie tylko w częściach wspólnych (salon, kuchnia, łazienka, patio...), ale nawet w bardziej skromnych i użytkowych przestrzeniach, gdzie dbamy o nasz dobytek i optymalizujemy nasz czas. Pranie i prasowanie w funkcjonalnym lub przyjemnym środowisku, porządne odkładanie ubrań, butów i przedmiotów oraz jak najlepsze wykorzystanie każdej przestrzeni. Wszystko to, nawet w pomieszczeniach z więcej niż jedną funkcją, z wszechstronnymi meblami, które zapewniają codzienny komfort, jakość i podnoszące na duchu emocje: dzięki Birex.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek