BETTE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 145 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 145 elementów

BETTE

Producent: Bette

Bette odzwierciedla niemiecki rygor i jakość. Firma produkuje wyrafinowane i eleganckie meble i akcesoria łazienkowe – w tym brodziki, umywalki, wanny i akcesoria – od 1952 roku. Materiały high-tech, takie jak emaliowana stal tytanowa poddana ekskluzywnemu procesowi termoperforacji, są wykorzystywane w kreacjach projektowych, które „ubierają „łazienkę, oferującą nieograniczoną gamę niepowtarzalnych kombinacji, kolorów i rozmiarów. Dzięki pracy wspaniałych projektantów, takich jak pracownie Molldesign czy Schmiddem Design, można tworzyć przestrzenie, w których forma i funkcjonalność mieszają się z wodą i stalą, zapewniając maksymalną personalizację, aby zaspokoić potrzeby wymagającej klienteli.

Bette: wanny, meble i akcesoriaBette produkuje meble łazienkowe do prestiżowych domów, statków wycieczkowych, spa i hoteli. Wśród ekskluzywnych produktów Bettepond Silhouette - symbol równowagi z bardzo oryginalnym okrągłym kształtem - jest wanna centralna zaprojektowana przez Tesseraux + Partner. Wanna wykonana jest z odpornej i odpornej na zarysowania zeszklonej stali tytanowej. Średnica 150 cm sprawia, że ​​jest wygodny w kąpieli i łatwy do czyszczenia.
Najnowsze kolekcje BetteLoft, BetteLux i BetteStarlet Spirit mają grubość zaledwie 8 mm uzyskaną w unikalnym procesie produkcyjnym. Ich czyste krawędzie i linie gwarantują formalną płynność, a obrzeże niweluje różnice wysokości między umywalką a meblami, wanną a płytkami, drewnem czy kamieniem naturalnym. Bette produkuje również akcesoria, takie jak BetteLux Shape, uzupełnienie, które jest zarówno lustrem, jak i haczykiem na szlafrok. Elegancki, wyrafinowany i funkcjonalny, ten obiekt wszechstronnie wyposaża i organizuje przestrzeń łazienkową. Rama lustra jest również półką na przedmioty, dzięki dużej powierzchni.

Bette: indywidualny projekt łazienki Aby osiągnąć wysoką jakość, Bette stworzyła nową technologię kształtowania, w której stal nie jest rozciągana, tak jak ma to miejsce dzisiaj, ale ciągnie się płynnie i delikatnie, stosując bardzo duży nacisk. Rezultatem jest jednolity i stosunkowo cienki arkusz materiału, który można obrabiać z dużą precyzją. Po odciągnięciu arkusza można go pociąć na różne rozmiary, obrabiając zewnętrzną krawędź osobno
do wyboru ponad sześćset kolorów i wiele opcji. Personalizacja jest koniecznością dla Bette. Firma może zaoferować swoim klientom projekty szyte na miarę w najdrobniejszych szczegółach. Bette wykonuje każdy element według określonych wymiarów i może je montować w dowolnych warunkach przestrzennych dzięki specjalnie zaprojektowanym narzędziom. Ponadto produkcja odbywa się w całości w zakładzie Delbrück w Westfalii, co zapewnia bardzo krótkie terminy realizacji i dostaw. Klienci, którzy chcą naprawdę ekskluzywnej i wygodnej łazienki, wybierają meble łazienkowe Bette.
Zanim zrównoważony rozwój stał się centralną kwestią, już sześćdziesiąt lat temu Bette używała w 100% naturalnych materiałów nadających się do recyklingu, takich jak szkło i stal. W zakładzie w Delbrück 370 pracowników zapewnia, że ​​każdy produkt ma własną etykietę „Made in Germany” i jest wolny od potencjalnie szkodliwych rozpuszczalników lub chemikaliów. Firma wytwarza również dwie trzecie energii elektrycznej wykorzystywanej w procesach produkcyjnych. Jako produkty przyjazne dla środowiska, meble łazienkowe Bette w naturalny sposób pasują do domów ludzi, którzy zobowiązują się do zrównoważonego budownictwa. Jako kolejną gwarancję, Bette uzyskała certyfikat ISO 14025 od US Green Building Council zgodnie z systemem certyfikacji LEED.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek