BETEC LICHT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów

BETEC LICHT

Producent: Betec Licht

Betec Licht AG jest obecnie w 41. roku działalności innowacyjnego producenta oświetlenia o międzynarodowej reputacji. Od 1979 roku ten niemiecki producent pozostaje wierny swoim korzeniom, tworząc każdą lampę w 100% ręcznie wykonaną i wyprodukowaną od podstaw w pobliżu swojej bazy w Monachium. Betec Licht AG jest światowym liderem na rynku lamp do obrazów, a sukces jej produktów potwierdza to wyróżnienie. Sam Lettenmayer zaprojektował pierwszą słynną lampę obrazową „Clarus”. Lampa stała się obiektem artystycznym i została nagrodzona tytułem Kunstschutz w 1987 roku przez OLG Monachium. Najnowsza edycja lamp obrazowych „Angulus” została wyróżniona nagrodą Good Design Award w 2016 roku. Popularna seria biurowa LED „Acus Office” otrzymała nagrodę IF Design Award w 2014 roku za zminimalizowaną technologię, estetykę ruchu i obróbki. 

Horst Lettenmayer, założyciel firmy i główny projektant, mówi: „Wczesna, wybiegająca w przyszłość decyzja firmy, by nie podążać za uniwersalnym trendem, ale raczej skupić się na indywidualnych potrzebach projektowych i technologicznych, jest nadal podstawą sukces, który trwa do dziś.Nasze starania, aby nadal produkować światła jako indywidualne, ręcznie robione elementy, uwzględniać osobiste życzenia klienta i używać starannie dobranych materiałów, są sprzeczne z obecnym trendem - ilość przed jakością. „

Profesjonalne oprawy oświetleniowe są używane w teatrach operowych, jako oświetlenie lusterek do makijażu w stacjach telewizyjnych, jako oświetlenie obrazów w renomowanych muzeach i galeriach, w zamku Balmoral w Wielkiej Brytanii, na wyłączność w Chinach Club w Berlinie i Hotel de Paris w Monte Carlo - żeby wymienić tylko kilka obiektów. Ale taka jest gama wzorów, że światła są równie wygodne w domu, czy to nad stołami w jadalni, czy jako lampki na biurko. 

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek