BENTU DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów

BENTU DESIGN

Producent: Bentu Design

Bentu to niezależna marka projektowa założona w 2011 roku. Zajmujemy się projektowaniem produktów i innowacjami, łącząc projektowanie z produkcją. Jesteśmy zespołem eksperymentalnym, eksploracyjnym i cross-over. W oparciu o nasz projekt tworzymy produkty, które spełniają nasze codzienne potrzeby. Poprzez serię eksperymentów i eksploracji sprawiamy, że każdy materiał powraca do swojej natury, odsłaniając swoją pierwotną fakturę.
W swoim wrodzonym charakterze Bentu powraca do wymagań, bliski rdzennej kulturze
w zewnętrznej formie, tak- zwany designem międzynarodowym to wolny od wszystkich zbędnych, nieskrępowany styl i powrót do funkcji akcentu.

Ukrywanie się za formą i funkcją to jednakowa troska o wszystkich — o wszystkie surowce, techniki i kultury które tworzą rzeczy. Nie ma różnicy między szlachetnością a pokorą, kosztownością a taniością, skarbami i śmieciami. Poświęcenie się projektowaniu sprawi, że błoto będzie bezcenne jak diament. Wszystko, o co prosił świat, powinno być pielęgnowane. Nie ma najlepszych, ale tylko najsilniejsi. Zaprojektowana słomka lub garść błota będzie świecić.

BENTU koncentruje się na badaniach i rozwoju, projektowaniu, produkcji, sprzedaży i promocji produktów. Nasze produkty obejmują oświetlenie, meble wewnętrzne i zewnętrzne, dekory ścienne i akcesoria. Produkty Bentu spełniają międzynarodowe standardy, charakteryzują się oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością. Większość produktów posiada certyfikaty CCC 、CE, ROHS2.0, SAA, C-TICK, FCC i IC. Posiadamy własne prawa własności intelektualnej i ponad 200 patentów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek