BENEITO FAURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 92 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 92 elementów

BENEITO FAURE

Producent: Beneito Faure

Beneito Faure to firma z Barcelony, która specjalizuje się w projektowaniu oświetlenia LED. Jest to firma, która ma za sobą ponad trzy pokolenia i jest pionierem w swoim sektorze zarówno pod względem innowacyjności, jak i jakości swoich produktów. Posiada szeroką gamę oświetlenia LED, która obejmuje następujące kategorie.

Oświetlenie techniczne skoncentrowane na sektorach handlu detalicznego, biurowym i ekskluzywnym wzornictwie.
Oświetlenie dekoracyjne do wszystkich rodzajów środowisk, oferujące optymalne rozwiązanie dla oświetlenie hotelu, restauracji lub domu. W asortymencie Outdoor można znaleźć różne produkty LED, które zaspokoją wszystkie potrzeby, które klient może przedstawić
od obszernej listy produktów skoncentrowanych na obszarze Ogrodu, poprzez produkty przenośne, produkty solarne i znaki LED.

Asortyment Retrofit, który obejmuje wszystkie rodzaje żarówek LED, od żarówek o małej mocy po żarówki przeznaczone do sektora drogowego. Firma posiada również gamę opraw typu downlight przeznaczonych do zastosowań biurowych i prywatnych. Produkty Beneito Faure są obecne w kultowych budynkach i obiektach na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek