BENE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 140 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 140 elementów

BENE

Producent: Bene

Bene to austriacka grupa produkująca i sprzedająca meble do biur i środowisk pracy, które są niezwykle wydajne i dalekie od standardowych rozwiązań. Z 80 lokalizacjami w 37 krajach i notowaniem na wiedeńskiej giełdzie, grupa ta jest liderem w swoim sektorze, dzięki jakości swoich produktów i oryginalnym rozwiązaniom. Wśród jego „mocnych elementów” znajdują się wyciszone kabiny biurowe oraz stoły multimedialne, aby zapewnić sobie prywatność podczas pracy nawet na otwartej przestrzeni. Albo sofy, fotele i stoły konferencyjne, zawsze charakteryzujące się wysoką wydajnością i niemal futurystycznym designem. Dobrze reprezentuje szczyt, nawet jeśli chodzi o personalizację, specjalne środki, preferencje w zakresie kolorów i materiałów. A duża wszechstronność sprawia, że ​​marka ta jest doceniana zarówno przez profesjonalistów, jak i osoby prywatne.
Dla bardziej tradycyjnych potrzeb wydzielenia przestrzeni Bene produkuje również ścianki działowe i mobilne ściany szklane, przydatne do choćby chwilowego podziału niektórych pomieszczeń, bez blokowania przejścia światła , zawsze dając ideę dynamicznego, funkcjonalnego i otwartego biura.

Wytyczne Bene dotyczące mebli biurowychMarka Bene wydała prawdziwy przewodnik do naśladowania, w którym wyjaśniono, dlaczego każde pomieszczenie w jednym biurze jest różni się od innych i jako takie musi być zaprojektowane i umeblowane: recepcja nie może być utrzymana w stylu sali posiedzeń czy gabinetu Prezydenta, ponieważ każde pomieszczenie ma swoje konkretne przeznaczenie. Interakcja, koncentracja i prywatność to wymagania, które przejawiają się w różny sposób, w zależności nie tylko od pracy osoby pracującej, ale także od różnych momentów dnia. Każde pomieszczenie w biurze musi być skonstruowane w taki sposób, aby w ciągu jednego dnia mogło pełnić różne funkcje: duże przestrzenie do spotkań, ale także małe i intymne przestrzenie do samodzielnego myślenia lub miejsca, które po prostu prowadzą do dzielenia się tym, o czym dyskutowano na ostatnie spotkanie, takie jak kuchnia lub kawiarnia.

Elastyczność, zatem nie zaniedbując nieodłącznych cech, które wyróżniają każde środowisko: recepcja będzie przyjazna i przestronna, otwarta dla publiczności, ale z jednocześnie z funkcją filtru od reszty biura
biuro kierownika zamiast tego będzie blisko jego pracowników, ale będzie pełnić główną funkcję tworzenia odpowiedniej prywatności i komfortu. W biurach operacyjnych każdy musi mieć możliwość samodzielnej pracy i przebywania w obszarach agregacji, aby dyskutować lub rozmawiać o swoich postępach, mając w ręku stół multimedialny do udostępniania lub inne urządzenia technologiczne, które ułatwiają pracę.

Meble Bene sprawdzają się również w kontekście innym niż biuro: sofy i fotele są idealne do pomieszczeń kontraktowych i miejsc publicznych, podobnie jak stoły i krzesła, odpowiednie do sal konferencyjnych i audytoryjnych.

Ostateczne rozwiązanie Bene dla Twojego biuraJeśli biurko jest niezbędne, równie ważna jest możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb każdego. Biurko Studio Swing w pełni odzwierciedla ten rodzaj koncepcji: można je w pełni modulować, aby stać się stołem konferencyjnym. Design sprawia, że ​​ten stół jest naprawdę ciekawy, z przestrzenią między podwójną warstwą, zakrzywionym kształtem nóg oraz stonowanym i eleganckim kolorem. Prywatność w pracy jest bardzo ważna, a dzięki rozwiązaniom Bene nawet ci, którzy pracują na otwartej przestrzeni, zawsze będą mogli mieć własny dedykowany obszar lub małe obszary, którymi mogą dzielić się ze współpracownikami. Na przykład wybierz Nooxs, wolnostojącą dźwiękoszczelną przegrodę, którą można zainstalować w dowolnym miejscu i łatwo ją przenosić, lub podłącz Nooxs Think Tank, prawdziwą wyspę biurową, wystarczająco dużą, aby pomieścić małe sale konferencyjne i wyposażoną w zintegrowane oświetlenie.
< br/>Cube_S jest zamiast tego naprawdę innowacyjną stacją roboczą, ponieważ jest w stanie zapewnić prywatność nawet w niezbyt przestronnych środowiskach. Moduły te można montować w różnych konfiguracjach, w zależności od potrzeb, bardzo wygodne i eleganckie w wyglądzie. Ich konstrukcja pozwala na podwójną funkcjonalność: z jednej strony gwarancję prywatności, z drugiej zaś otwory i niskie profile pozwalające na komunikację ze współpracownikami, ponieważ w zależności od regulacji wysokości szafek możesz zdecydować, czy chcesz być sam lub w towarzystwie! Wszystkie produkty Bene są dostępne w różnych materiałach i kolorach, w celu całkowitego dostosowania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek