BELLITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

BELLITALIA

Producent: Bellitalia

BELLITALIA Srl to najbardziej ugruntowana, dynamiczna i oryginalna włoska firma działająca w branży betonu miejskiego i kruszywa marmurowego.
Firma powstała w latach 60-tych jako lider w dziedzinie cementu budowlanego. Nowe wyzwania pozwoliły firmie na ciągły rozwój i szybko rozwinęła szeroką dystrybucję na terytorium Włoch.
W latach 80-tych BELLITALIA® zaangażowała się w rozwój w sektorze wyposażenia miejskiego, dzięki restrukturyzacji organizacji i produkcji , która miała zmienić oblicze firmy.
Debiut pierwszej kolekcji w całości dedykowanej meblom w centrach miast stał się słynną linią klasyczną, wciąż rozpoznawalną na całym świecie w słynnym kształcie donic i charakterystycznym miedzianym pasku , na betonowych słupkach, na ławkach, na koszach na śmieci i na kratach stojaków rowerowych.
To właśnie zrewolucjonizowało i nadało formę i treść nowej koncepcji Mebli Miejskich, pomyślanych jako nowy sposób życia przestrzenie publiczne miasta.
Z biegiem czasu linie się rozmnożyły i dodano nowe materiały, takie jak stal, stal nierdzewna, żeliwo i drewno, aby dopasować się do betonu, tworząc zupełnie nowe kolekcje.
T atrakcją produkcji BELLITALIA® były w 2006 roku narodziny linii kamieni szlachetnych, pełnej gamy elementów wykonanych z wciąż unikatowego na rynku kruszywa marmurowego, którego bogata barwa, faktura i wykończenie charakteryzują je jako wzorce na rynku rynku międzynarodowego.
W 2015 roku BELLITALIA® rozpoczęła nowe, poważne wyzwanie, opracowując innowacyjną formułę Ultratense Concrete®.
Ten nowy materiał umożliwia popychanie projektowania do ekstremalnych, coraz bardziej złożonych i innowacyjnych linii, kształtować obiekty, które po raz kolejny zaznaczą krok w historii Urban Design.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek