BEL-LIGHTING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 49 - 72 z 253 elementów
Pokazuje 49 - 72 z 253 elementów

BEL-LIGHTING

Producent: Bel-Lighting

Założona w 1991 roku firma BEL-LIGHTING do dziś jest niezależną firmą rodzinną, w której w naszej obecnej fabryce w Megara (Grecja) i siedzibie głównej w Saintes (Belgia) pracuje ponad pięćdziesięciu pracowników. Twórca oświetlenia specjalizujący się w oświetleniu zewnętrznym, stale śledzimy nowe osiągnięcia w technologii oświetleniowej i zawsze zwracamy uwagę na specyficzne potrzeby naszych partnerów na całym świecie, aby projektować i wytwarzać nowe innowacyjne produkty, które odpowiadają wymaganiom naszych klientów w sektorze prywatnym lub publicznym domena.


BEL-LIGHTING: produkcja
Tymczasem nasz dział techniczny zapewnia wsparcie dla niestandardowych produktów, pomagamy architektom i partnerom biznesowym w ich wspólnych projektach. wzmacniamy nasze produkty uznanymi certyfikatami, potwierdzającymi jakość naszych opraw według międzynarodowych standardów. Podobnie dostarczaliśmy naszym partnerom wszystkie potrzebne informacje o naszych produktach, w tym dane fotometryczne akredytowane przez wyspecjalizowane laboratorium w celu określenia wydajności naszego oświetlenia przed ich wdrożeniem za pomocą różnych programów symulacyjnych.

Tworzenie, projektowanie i produkcja jest wykonywana we własnym zakresie, zdecydowaliśmy się budować naszą reputację na wysokiej jakości, dlatego zawsze używamy materiałów pierwszego wyboru, niektóre produkty są również wytwarzane z materiałów naturalnych (aluminium, mosiądz, stal nierdzewna, miedź, egzotyczne drewno iroko oraz belgijskie kamienia) bez powłoki i są w pełni wkomponowane w ich naturalne środowisko.

Jakość techniczna i wyjątkowe wzornictwo są kluczowymi priorytetami naszej pracy przy opracowywaniu i produkcji naszych produktów, przy właściwym użytkowaniu, montażu a konserwacja wykonywana przez specjalistę gwarantuje bezpieczeństwo eksploatacji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek