BD BARCELONA DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 119 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 119 elementów

BD BARCELONA DESIGN

Producent: BD Barcelona Design

BD Barcelona Design to hiszpańska marka mebli o stylu art design. BD Barcelona produkuje unikatowe, limitowane, ręcznie robione przedmioty inspirowane kreatywnością i chęcią odejścia od klasycznych schematów. Bogaty katalog BD Barcelona obejmuje rozwiązania do mebli wewnętrznych i zewnętrznych, obiektów biurowych i kontraktowych, a także systemy oświetleniowe i dekoracje wnętrz. Założona w 1972 roku przez architektów i projektantów wnętrz Pepa Boneta, Cristiana Cirici, Lluisa Cloteta, Mireię Rierę i Oscara Tusquetsa, firma początkowo nosiła nazwę BD Ediciones de Diseño. Od samego początku ugruntowała swoją pozycję jako marka wyjątkowa, kierująca się chęcią zaproponowania nowej wizji projektowania mebli kojarzonej ze sztuką. Produkty BD Barcelona Design obejmują fotele, ławki, leżaki, sofy i stoły do ​​użytku na zewnątrz, które zgodnie z filozofią firmy są prezentowane w pomysłowych, ponadprzeciętnych rozwiązaniach, idealnych do nadania osobowości w każdym kontekście. Kolekcja dedykowana jest również małej architekturze z siedziskami, ławkami i donicami do przestrzeni publicznych. Firma otrzymała wiele prestiżowych międzynarodowych nagród, w tym European Design Community Award (1990) i Red Dot Design Award (2011).

BD Barcelona Design: niekonwencjonalne projektowanie wnętrzBD Barcelona Design oferuje rozwiązania, które wspierają tradycyjna koperta meblowa do tworzenia osobistych i niepowtarzalnych przedmiotów do użytku mieszkalnego i kontraktowego. Katalog zawiera szeroką gamę sof, foteli, stołów, krzeseł, ławek, mebli do salonu oraz akcesoriów do sypialni. Istnieje również atrakcyjna gama dodatków do wyposażenia, w tym lampy wewnętrzne, akcesoria do dekoracji wnętrz, wazony, lustra i świeczniki. Zainspirowane sztuką, niektóre kolekcje BD Barcelona Design zostały stworzone we współpracy z niektórymi z najbardziej znanych projektantów. Kolekcja Leda - hołd dla artysty Salvadora Dalí - odtwarza meble zaprojektowane przez Dalì w światowej ekskluzywności. Linia Calvet nosi podpis katalońskiego architekta Antoniego Gaudì i odtwarza meble zaprojektowane przez niego dla domu Calvet. Estetyka BD Barcelona ma lekceważący, a czasem nawet profanujący gust w formie i koncepcji, teraz ucieleśniony w wizjach najlepszych projektantów, takich jak Jaime Hayon i Doshi Levien.

BD Barcelona Design zakupy online na Maximus DesignIroniczne akcesoria i wyposażenie dopełnia idealne do umeblowania o niebanalnym stylu. Kup BD Barcelona Design w sklepie internetowym Maximus Design!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek