BATH&BATH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 100 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 100 elementów

BATH&BATH

Producent: Bath&Bath

Na początku zawsze jest potrzeba. Potrzeba klasycznego stylu jest kluczem do zrozumienia atmosfery, w której coraz bardziej się zanurzamy. Powiedzmy sobie jasno. Nie jest to klasyczny styl o nostalgicznym charakterze czy bezmyślny powrót do dawnych tradycji. Nie jest to też zwykłe przebudzenie, ulotna moda, która unieważnia niedawne próby wywyższenia tego, co zostało poczęte w innych epokach. Kiedy mówimy „klasyczny”, mamy na myśli inspirację, która jest bardziej subtelna i być może bardziej wszechogarniająca, uzasadniająca potrzebę prawdziwych reguł, trwałych modeli i zdecydowanej rozpoznawalności, czyli tych sprawdzonych zasad, które dają poczucie bezpieczeństwa i są narzędziami tożsamość. Narzędzia te niekoniecznie pochodzą z dawnych czasów, podobnie jak w naszej najnowszej historii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek