BARRISOL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

BARRISOL

Producent: Barrisol

Barrisol jest liderem w produkcji sufitów napinanych. Pierwszy taki sufit został wyprodukowany w 1969 roku, a w 1975 roku narodziła się marka Barrisol. Dziś firma oferuje szeroką gamę systemów sufitów napinanych. Barrisol jest synonimem tradycji, innowacyjności i jakości, dzięki czemu marka może tworzyć pełną gamę produktów dla profesjonalistów i osób prywatnych. Firma brała udział w realizacji projektów o wysokiej widoczności na całym świecie, takich jak muzeum w Koloseum w Rzymie
odzyskiwanie odlewni Mulhouse
sufity akustyczne na lotnisku Baltimore
i Plac Federacji struktura w Melbourne w Australii. Firma koncentruje się na projektowaniu i wnętrzach, w których sufity i ściany są tak samo centralne jak meble w określaniu tonu i atmosfery przestrzeni. Barrisol wykorzystuje najnowocześniejsze technologie w swoich produktach, co pozwala firmie wyznaczać nowe standardy i pozycjonować się jako światowy lider.

Sufity napinane Barrisol: wzornictwo i funkcjonalność Od prawie pięćdziesięciu lat Barrisol produkuje systemy sufitów napinanych ognioodporne płyty PCV, które rozciągają się pod wpływem ciepła wzdłuż obwodu ściany dzięki opatentowanemu systemowi mocowania. Sufity napinane Barrisol pełnią zarówno rolę estetyczną, jak i funkcjonalną. Ich innowacyjny projekt może uzupełnić i wyposażyć każdy kontekst, zarówno mieszkalny, jak i publiczny. Rozwiązania Barrisol odpowiadają na każdą potrzebę. Firma produkuje również oświetlenie designerskie, produkty akustyczne i ściany napinane. Oświetlenie designerskie Barrisol gwarantuje stabilną instalację o wysokich walorach estetycznych dzięki takim produktom jak Barrisol® Lovegrove, idealna równowaga pomiędzy organiczną formą a technologią dostępną w czterech wersjach. Arkusze i konstrukcje są wystarczająco elastyczne, aby tworzyć wyjątkowe obiekty inspirowane naturą, które zarówno oświetlają, jak i zapewniają podwyższony komfort akustyczny. Lampa Castiglioni Barrisol® ma swoje korzenie w latach 50.
była zainspirowana X Triennale w Mediolanie w 1954 roku. Ogromne tekstylne, przypominające dzwony elementy oświetleniowe stworzone na to wydarzenie zainspirowały projekt Barrisol®, będący hołdem dla Castiglioni bracia. Lampa może rozpraszać światło bez widocznych cieni dzięki technicznym cechom unikalnego metalowego pierścienia oraz wysokiej jakości białej membrany Barrisol® Venus. Dzięki integracji diod LED nowej generacji, oprawa ta zapewnia doskonałą transmisję światła i doskonałe oddawanie barw.

Produkty Barrisol do ścian akustycznych i tekstylnych Barrisol® Microsorber to system lekkich i dyskretnych przegród modułowych, które zapewniają praktyczną separację miejsc pracy bez wpływu na ogólną jasność przestrzeni biurowej
poprawiają komfort akustyczny dzięki mikroperforacji. Barrisol® Acoustics to sufit akustyczny z nanodziurkami, który może przekształcić energię akustyczną w energię cieplną, zmniejszając intensywność odbicia fali dźwiękowej w pomieszczeniu. Linia ta jest idealna do przestrzeni publicznych, takich jak kina, teatry, amfiteatry, lotniska, miejsca kultu, butiki, centra handlowe, restauracje i bary, sale konferencyjne i hale. Barrisol® Acoustics Light to rewolucja, która łączy sufity podwieszane z sufitami akustycznymi w jednym produkcie. Stanowi najbardziej odpowiednie rozwiązanie do korygowania akustyki, zapewniając jednocześnie jasność, estetykę i doskonały design.
Ściany napinane Barrisol mogą stanowić wyposażenie salonu i przestrzeni publicznych. Druki Barrisol w wysokiej rozdzielczości mają gwarancję A+ na lotne zanieczyszczenia. Ponadto spełniają europejskie i międzynarodowe standardy, zapewniając podwyższony komfort i bezpieczeństwo. Barrisol® Et Le Musée Hansi to rozciągliwa ściana z PVC z grafikami należącymi do kolekcji sztuki, takich jak płodny francuski artysta Jean-Jacques Waltz, który odtworzył idylliczne alzackie krajobrazy z przeszłości. Barrisol® Keishu Kawai to system rozciągniętych ścian graficznych stworzony przez artystę Keishu Kawai, którego projekt nadaje japońskiej tradycji kaligraficznej odrobinę nowoczesności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek