BARNINI OSEO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

BARNINI OSEO

Producent: Barnini Oseo

Barnini Oseo powstało w Toskanii tuż po drugiej wojnie światowej w następstwie boomu gospodarczego, który stworzył dobrobyt i piękno, udostępniając je coraz większej liczbie ludzi. Z biegiem lat zakład stolarski stał się dużą firmą, która szybko stała się znana w branży meblarskiej z wysokiej jakości swoich produktów. Uznanie wyrażane przez klientów usankcjonowało sukces Barnini Oseo zarówno we Włoszech, jak i za granicą. Możemy teraz śmiało powiedzieć, że firma jest namacalnym przykładem ewolucji i eksportu toskańskich mebli na cały świat. Skrupulatne rzemiosło i nacisk na jakość, która zawsze była najważniejsza, sprawiły, że firma zdobyła szereg prestiżowych wyróżnień, takich jak „Europremio” w 1973 r., przyznane w Londynie i niedawne międzynarodowe uznanie, reprezentowane przez chilijskie Expoin 1997, w którym firma wzięła udział.

Oczywiście nie wolno nam fałszować stałej obecności (w ciągu ostatnich trzydziestu lat) na Targach w Mediolanie. Rzemieślnicze rzemiosło to żmudna praca mistrzów, a wraz z wysoką jakością materiałów decyduje o wybitnym charakterze kolekcji Barnini Oseo. Rosnące na crescendo sukcesu i osiągające coraz ambitniejsze cele, kolekcje trafiają na światowy rynek, inspirowane nowymi pomysłami twórczymi syna założyciela, Roberto Barninta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek