BARNINI OSEO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

BARNINI OSEO

Producent: Barnini Oseo

Barnini Oseo powstało w Toskanii tuż po drugiej wojnie światowej w następstwie boomu gospodarczego, który stworzył dobrobyt i piękno, udostępniając je coraz większej liczbie ludzi. Z biegiem lat zakład stolarski stał się dużą firmą, która szybko stała się znana w branży meblarskiej z wysokiej jakości swoich produktów. Uznanie wyrażane przez klientów usankcjonowało sukces Barnini Oseo zarówno we Włoszech, jak i za granicą. Możemy teraz śmiało powiedzieć, że firma jest namacalnym przykładem ewolucji i eksportu toskańskich mebli na cały świat. Skrupulatne rzemiosło i nacisk na jakość, która zawsze była najważniejsza, sprawiły, że firma zdobyła szereg prestiżowych wyróżnień, takich jak „Europremio” w 1973 r., przyznane w Londynie i niedawne międzynarodowe uznanie, reprezentowane przez chilijskie Expoin 1997, w którym firma wzięła udział.

Oczywiście nie wolno nam fałszować stałej obecności (w ciągu ostatnich trzydziestu lat) na Targach w Mediolanie. Rzemieślnicze rzemiosło to żmudna praca mistrzów, a wraz z wysoką jakością materiałów decyduje o wybitnym charakterze kolekcji Barnini Oseo. Rosnące na crescendo sukcesu i osiągające coraz ambitniejsze cele, kolekcje trafiają na światowy rynek, inspirowane nowymi pomysłami twórczymi syna założyciela, Roberto Barninta.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek