BAGATTINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
    • Rodzaj lampy: Oświetlenie ciągów komunikacyjnych
    • Przeznaczenie: Wewnętrzne
    • Przeznaczenie: Zewnętrzne
    • Producent: Bagattini
    • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

BAGATTINI

Producent: Bagattini

Produkty Bagattini nadają środowisku ciepło i elegancję, która łączy w sobie fantazję, kulturę, smak, tradycję i innowacyjność.
Dla architektów i projektantów zapewniamy podłogi i okładziny, kamień naturalny i okleinę kamienną, które mogą nadać ich projektom niezrównaną wartość.
To jest nasza obietnica zarówno w zakresie produktów, jak i usług. Naturalnie od 1951 roku.
Nasze badania NIE MA GRANIC, ponieważ zewsząd znajdujemy materiały i inspiracje, tworząc innowacyjne produkty, aby nadać kształt ideom projektantów z otwartym umysłem.
Zastosowania naszych produktów nie mają granic: ściany a podłogi, zakrzywione lub plany, mogą być kształtowane, barwione i niepowtarzalne dzięki innowacyjnym materiałom, które stymulują kreatywność.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek