AXIS71

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów

AXIS71

Producent: Axis71

axis71 to producent oświetlenia z siedzibą w Hoegaarden w Belgii. Firma dosłownie oświetla: ich najnowsza kolekcja oświetlenia projektowego rzeczywiście zapewni konsumentowi wyraźniejszy widok. Korzenie Axis71 sięgają 1971 roku, kiedy powstała jako galeria w Paryżu. Trzydzieści lat później Patrick Vossen z wielkim entuzjazmem rozwinął firmę. Kolekcje są dystrybuowane przez sieć „Ambasadorów” w kilku krajach europejskich (Niemcy, Wielka Brytania, Polska, Francja, Hiszpania, Holandia) i Stanach Zjednoczonych. Axis71 ma również swoich agentów w Dubaju, Izraelu i St-Barthélemy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek