AVE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

AVE

Producent: AVE

AVE spa to włoska firma wiodąca na międzynarodowej scenie producentów wysokiej jakości sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Założona w 1904 roku firma zawsze była w awangardzie innowacyjnych rozwiązań zgodnych z wymaganiami rynku i stale doskonaliła swój asortyment oraz technologię urządzeń produkcyjnych. AVE to dziś firma dążąca do ciągłego rozwoju, która może zaoferować prawie 3000 produktów w pięciu strategicznych dywizjach: AKCESORIA ELEKTROINSTALACYJNE, DZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA, URZĄDZENIA MODUŁOWE, OBUDOWY I URZĄDZENIA KONSUMENCKIE, AUTOMATYKA DOMOWA.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek