ATIPICO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 37 elementów

ATIPICO

Producent: Atipico

Wątek designuTkana wełna, dodatki meblowe, nakryty stół, dotyk materiału pod palcami, pomysł, który stanowi oderwanie się od utartych interpretacji. Fotel, który przekazuje swój komfort w sposób nieodparty, niemal telepatyczny, lampa, która emituje swoje światło. Stoły, stoliki kawowe okrągłe, owalne, duże, małe. Lustra, świeczniki i lampy odbijają promienie światła i cienia jak we śnie. Są też wazony, pudełka, pojemniki i tace na przedmioty codziennego użytku. Każdy przedmiot jest skontekstualizowany, aby trwać w czasie, wzbudzać emocje: gdyby był tylko wyświetlany, straciłby tylko swoją poezję. I tak pozują i czekają, dialog z innymi, studium konsekwencji i prostoty: pod spodem kryje się wspólny wątek, który ich łączy.

Niekonwencjonalna estetyka
Atipico to projekt, który przełamuje formy projektu i sprawia, że ​​staje się częścią codziennego życia. Ściśle „made in Italy”, ma na celu upiększyć każdy aspekt naszego codziennego życia. Żadnych śladów bezruchu, ciągły przepływ idei i relacji, amalgamat wizji: aspekty dekoracyjne i funkcjonalność tworzą nierozerwalny związek. Fuzje materiałów - cement, korek, tkanina, żelazo, szkło - dają w efekcie minimalistyczną, niezwykle elegancką estetykę.

Wybieramy ludzi, a nie tylko pomysły
Za projektem Atipico trwają ciągłe badania , satysfakcjonujący dialog z młodymi projektantami, bogata wymiana pomysłów, wspólny wysiłek, który łączy wizje, koncepcje, praktyki, techniki. Sugestie wynikają z osobistych ścieżek, z upodobania do tego czy innego materiału, z wynalazków konkretnego momentu. Wszystko jest płodne, nigdy nie widziane, objęte i porównywane z filozofią Atipico i jej pasją do projektowania. Efektem są przedmioty przeznaczone dla tych, którzy poszukują czegoś nowego, odmiennego w formie i funkcjonalności, spójnych w swej sile, pięknie, protagonistów innego, lepszego stylu życia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek