ATELIER BELGE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

ATELIER BELGE

Producent: Atelier Belge

Atelier Belge opracowuje i produkuje ekscentryczne i ponadczasowe przedmioty do wnętrz. Nasza praca jest silnie inspirowana tożsamością użytkownika, charakteryzuje się wyrafinowanym i minimalistycznym wyglądem oraz dbałością o szczegóły. Jego wynik jest najlepiej określany jako „zabawna funkcjonalność i oferuje kuszące rozwiązania w codziennych sytuacjach. Produkty Atelier Belge są projektowane wyłącznie w Belgii i produkowane zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości, w uczciwych i bezpiecznych warunkach pracy oraz przy głębokiej świadomości ekologicznej.

Atelier Belge to belgijskie studio/marka projektowa założona w 2014 roku, która stawia na główny nacisk na projektowanie przechowywania. Funkcjonalność, ponadczasowość i personalizacja to wartości, które popchnęły Atelier Belge do branży kreatywnej. Nasze dziwaczne pomysły wędrują od naszego stołu kreślarskiego do naszego wewnętrznego warsztatu iz powrotem, dopóki nie uwierzymy, że są gotowe na rynek. Cała nasza praca jest wynikiem ścisłej współpracy projektanta i naszych oddanych rzemieślników.


Produkcja
Wszystkie produkty Atelier Belge powstają w naszym własnym warsztacie, tuż za rogiem nasze studio w Westmalle w Belgii. Nasze projekty są wynikiem ścisłej współpracy projektanta z naszymi wyspecjalizowanymi rzemieślnikami.

Aby zapewnić wysoką jakość produktów za uczciwą cenę, współpracujemy z najlepszymi Producentami w całej Europie. Nasze produkty powstają wyłącznie w fabrykach, które zapewniają dobre samopoczucie pracowników i przestrzegają przepisów dotyczących pracy, BHP.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek