ASTRO LIGHTING

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 1155 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 1155 elementów

ASTRO LIGHTING

Producent: Astro Lighting

Astro Lighting to wiodący brytyjski projektant i producent współczesnego oświetlenia dostarczanego głównie architektom, projektantom i projektantom. Założona w 1997 roku, John Fearon i James Bassant połączyli siły, aby stworzyć Astro, dzieląc się zaangażowaniem w brytyjskie projektowanie oświetlenia oraz pasją do jakości i precyzji. Wkraczając w dwudziesty rok, etos twórczy Astro pozostał niezmienny – dobry projekt wymaga prostoty.

Początek
Wszystko zaczęło się w piwnicy domu w Sevenoaks. John Fearon i James Bassant podzielali pasję do brytyjskiego projektowania oświetlenia, nawet jeśli oznaczało to zejście po drabinie do pracy.

W świetle reflektorów
Reflektor Arc był esencją czystego projektowania i świeże myślenie w sercu marki Astro. Arc był pierwszym i połączył nową technologię z nowoczesnym wyglądem architektonicznym.

Pierwsze w rozwoju
Niektórzy postrzegali nowe przepisy dotyczące oświetlenia łazienkowego jako problem. Dla Astro była to okazja. Astro stała się popularną marką oświetlenia łazienkowego, a teraz ma największy asortyment dostępny w tej najbardziej osobistej przestrzeni.

Rozpowszechnianie informacji
Z rosnącą świadomością marki Astro nadszedł czas aby ten sztandarowy nosiciel brytyjskiego wzornictwa oświetleniowego wszedł na arenę międzynarodową. Partnerzy eksportowi zostali ustanowieni na całym świecie, a firma Astro wkroczyła w okres wzmożonego wzrostu.

Wzornictwo ma znaczenie
Wzornictwo jest siłą napędową marki Astro. Dzięki zespołowi dziesięciu kreatywnych inżynierów projektantów, z których wielu dołączyło do firmy po ukończeniu studiów, mamy teraz bogate doświadczenie, które pozwala urzeczywistnić etos projektowania Astro z elegancką prostotą.

Zawsze idź dalej
Klient jest zawsze w centrum Astro. Każdego dnia i przy każdej okazji zespół obsługi klienta zawsze stara się iść dalej, dlatego klienci Astro wciąż i ponownie wracają.

Za oceanem
W ramach strategii Astro na rzecz zrównoważonego rozwoju wzrost, nadszedł czas na utworzenie oddziału po drugiej stronie stawu w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Firma Astro USA z siedzibą w New Jersey współpracuje obecnie z wieloma agencjami przedstawicielskimi w całych stanach i nawiązała współpracę z Y Lighting, jedną z największych marek oświetlenia e-commerce w USA.

Nowość home
Astro otworzyło swoje drzwi do nowej siedziby. Budynek o powierzchni 8 000 m2 został zaprojektowany specjalnie dla Astro, zarówno w celu umieszczenia wszystkich funkcji biznesowych pod jednym dachem, jak i odzwierciedlenia wartości projektowych, które leżą u podstaw firmy.

Azja i Pacyfik
Następnym krokiem było zabranie Astro na drugi koniec globu i tak powstała nowa spółka zależna w Singapurze. Zespół Astro Singapore zajmuje się teraz sprzedażą w regionie Azji i Pacyfiku.
Nowe rynki, nowe lokale, nowi ludzie: to wszystko jest widoczne w Astro. Nasi projektanci są zajęci - wszyscy są zajęci. Poczucie celu tutaj jest namacalne, gdy kreślimy następny rozdział.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek