ASKIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

ASKIA

Producent: Askia

ASKIA kontynuuje, w nowym podejściu, dziedzictwo i zaangażowanie w wysokiej jakości wzornictwo Ubikubi, powszechnie znanej jako jedna z najlepszych rumuńskich marek projektowych. W 2020 roku, po 5 latach solidnego wzrostu, konsekwentnej obecności na arenie międzynarodowej, 86 opracowanych produktów i niezliczonych z nich sprzedawanych na całym świecie, nasza dawna marka Ubikubi połączyła siły z ARCADE, czołową rumuńską firmą świadczącą kompleksowe usługi dla powierzchni biurowych szytych na miarę. i wysokowydajne rozwiązania akustyczne.
Razem występujemy teraz jako ASKIA. Całą energię skupiamy na rozwoju nowej gamy produktów meblowych i rozwiązań akustycznych dedykowanych przestrzeniom biurowym, pod kreatywnym kierunkiem Dragosa Motica. Nasze nowe partnerstwo, doskonale uzupełnione imponującą wiedzą techniczną i wysokimi możliwościami produkcyjnymi ARCADE, zapewnia większy potencjał w zakresie opracowywania i wytwarzania najnowocześniejszych obiektów. Z pomocą ponad 140 specjalistów pracujących w Bukareszcie i Mizil, łączących kreatywne rzemiosło z zaawansowanymi technologiami, ARCADE podtrzymuje produkcję istniejących i przyszłych kolekcji ASKIA.
W języku rumuńskim „AȘCHIA” oznacza „drewniany” . Dla nas drewno od początku było dla nas najbardziej znaczącym materiałem. Staramy się wyrażać jego witalną siłę, niezaprzeczalne cechy i symboliczne znaczenia we wszystkim, co robimy. Jak mądrze mówi lokalne powiedzenie, „chip nie wyskakuje daleko od pnia”. Nasza nazwa, AȘKIA (AȘCHIA), odzwierciedla zatem nowy początek czegoś cenionego, co było tutaj wcześniej. Nowy początek, ale z bezcennymi lekcjami już zawartymi w naszym DNA. Zmiana siły i motywacji. Większa przestrzeń do wzrostu. Mając to na uwadze, tworzymy ostre projekty dla ponadczasowych przestrzeni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek