ARVESTYLE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 69 elementów

ARVESTYLE

Producent: Arvestyle

Początki Arve sięgają drugiego okresu powojennego, kiedy to Francesco Cavaler, faktyczny kierownik, kierując się pasją do mebli, rozpoczął współpracę z pierwszym zręcznym stolarzem, wykazującym się wytrwałością i umiejętnością w reprodukcji mebli stylowych.

Później, w latach 50. rozpoczął wraz z rodziną produkcję mebli. Następnie w 1970 roku „zrealizował” swój własny projekt, zakładając „właściwe” Mobili AR.VE wciąż znajdujące się we własnym zabytkowym budynku z dużym salonem, w którym można zobaczyć całą produkcję.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek