AROUNDTHETREE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

AROUNDTHETREE

Producent: Aroundthetree

AROUNDtheTREE to dumna portugalska marka, ambitny projekt zespołu, który wierzy w wartości tradycji kulturowych i portugalskich, dając im nową interpretację poprzez projektowanie unikalnych elementów.
Głównym dziedzictwem jest rodzinne połączenie tego zespołu do jednej z największych ikon portugalskiego designu lat 50., krzesła Gonçalo Rodrigues dos Santos, które wciąż pozostaje głównym wizerunkiem portugalskich emblematycznych przestrzeni zewnętrznych.
Nie mniej ważne jest dziedzictwo kulturowe i pasja tego młodego zespołu .
Przemysłowa obróbka korka i drewna łączy zaawansowaną technologię ze starożytnymi metodami, a wszystko to w celu pozyskiwania ekskluzywnych materiałów.
Te dwie tradycje sprawiają, że AROUNDtheTREE jest oryginalną marką, wyróżniającą się doskonałym połączeniem dwa elementy w ich DNA, design i natura.
Doświadczenie rzemieślników nadaje ostateczny szlif produktowi, który jest wykonany przy użyciu najnowocześniejszych metod produkcyjnych, podczas gdy inteligentne dłonie len d Wrażliwość i emocje na przemysłową precyzję.

Każdy produkt jest wyjątkowy i może się od siebie różnić, prezentując małe cechy zwykle widoczne na produkcie ręcznie robionym.

Cały projekt AROUNDtheTREE ma charakter międzynarodowy Chronione i opatentowane.

Od 3 kwietnia 2014 r. AROUNDtheTREE reprezentowane przez PORTUGUESE ROOTS w MUDE
(Portugalskie Narodowe Muzeum Designu).

Wygraliśmy nagroda, Silver Award 2014 od A'Design Awards za portugalskie krzesło Roots Chair.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek