AROUNDTHETREE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

AROUNDTHETREE

Producent: Aroundthetree

AROUNDtheTREE to dumna portugalska marka, ambitny projekt zespołu, który wierzy w wartości tradycji kulturowych i portugalskich, dając im nową interpretację poprzez projektowanie unikalnych elementów.
Głównym dziedzictwem jest rodzinne połączenie tego zespołu do jednej z największych ikon portugalskiego designu lat 50., krzesła Gonçalo Rodrigues dos Santos, które wciąż pozostaje głównym wizerunkiem portugalskich emblematycznych przestrzeni zewnętrznych.
Nie mniej ważne jest dziedzictwo kulturowe i pasja tego młodego zespołu .
Przemysłowa obróbka korka i drewna łączy zaawansowaną technologię ze starożytnymi metodami, a wszystko to w celu pozyskiwania ekskluzywnych materiałów.
Te dwie tradycje sprawiają, że AROUNDtheTREE jest oryginalną marką, wyróżniającą się doskonałym połączeniem dwa elementy w ich DNA, design i natura.
Doświadczenie rzemieślników nadaje ostateczny szlif produktowi, który jest wykonany przy użyciu najnowocześniejszych metod produkcyjnych, podczas gdy inteligentne dłonie len d Wrażliwość i emocje na przemysłową precyzję.

Każdy produkt jest wyjątkowy i może się od siebie różnić, prezentując małe cechy zwykle widoczne na produkcie ręcznie robionym.

Cały projekt AROUNDtheTREE ma charakter międzynarodowy Chronione i opatentowane.

Od 3 kwietnia 2014 r. AROUNDtheTREE reprezentowane przez PORTUGUESE ROOTS w MUDE
(Portugalskie Narodowe Muzeum Designu).

Wygraliśmy nagroda, Silver Award 2014 od A'Design Awards za portugalskie krzesło Roots Chair.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek