ARKOF LABODESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

ARKOF LABODESIGN

Producent: Arkof Labodesign

Fachowość i znajomość materiałów przekładają idee na świat znaków charakteryzujących przestrzenie poprzez dopasowanie funkcjonalności i estetycznej harmonii. Nie tylko meble, ale spersonalizowane cechy odrębnych pomieszczeń i kontekstów, które są w stanie przyciągnąć uwagę klienta i zagospodarować przestrzeń w nigdy banalny sposób. Linie, powierzchnie, objętości i kolory dla trwałych, przyjemnych i godnych podziwu dzieł sztuki. Projekty rozwinięte w pełni Arkof powstał w latach 70-tych jako warsztat rzemieślniczy, którego talenty zostały w pełni ujawnione przy okazji budowy i światowej dystrybucji „modeli maszyn Leonardo”. Korzystając ze współpracy i wspólnych usług, które współdzieliły projekt, firma podjęła z czasem proces modernizacji obejmujący badania i innowacje oraz poświęcając się opracowywaniu nowych technologii i zastosowań materiałów. W tej fazie rozwoju firma zachowuje typową wielkość i elastyczność warsztatu rękodzielniczego, ale również udaje się stworzyć sieć zewnętrznych zasobów w celu zrównoważenia i uzupełnienia swojej oferty. Kurs został wytyczony
dlatego to na tej skonsolidowanej podstawie kształtują się poprzednie kreacje Arkof, inspirowane najczystszą twórczą żyłą i we współpracy z projektantami podzielającymi tę samą filozofię. Dzięki sieci dystrybucji stworzonej na potrzeby włoskiej rzeczywistości, ale przede wszystkim nastawionej na rynki zagraniczne, Arkof wyrobił sobie markę w świecie designu.


Arkof: Filozofia firmy

Być otwartym na nowe wizje, witać nowatorskie, prowokujące i funkcjonalne pomysły, realizować je w zaskakujących kształtach, w miarę możliwości wykorzystywać know-how wynikające z wiedzy eksperckiej, stawiając na takie wartości jak pasja, kreatywność i jakość: to wizja Arkof. Arkof twierdzi, że jest marką zdolną do szerzenia tej filozofii
, mierzy się z najróżniejszymi realiami i chce eksportować swoją osobowość i „know-how”, jednocześnie starając się być wyróżniającą marką, rozpoznawalną i niepowtarzalną w kontekstach współczesnego świata.


Arkof: Kolekcja & Showroom

Zainspirowana nieszablonowym stylem, kolekcja Arkof charakteryzuje się esencjalnymi i ironicznymi rysami, kreatywnym językiem, który żywi się wskazówkami z codziennej obserwacji. Elastyczny i wszechstronny, daje swobodę czerpania przyjemności poprzez pobudzanie wyobraźni i interpretacji
zachowuje również zdolność wykonywania różnych zadań bez utraty siły swojego temperamentu.
Arkof prezentuje swoją kolekcję Bergamo w kreatywnym i gościnnym wnętrzu przestrzeń wystawienniczą, gdzie zwiedzający mogą zobaczyć produkty i materiały dla siebie oraz spotkać projektantów i klientów zainteresowanych projektami Arkof.


Arkof: Realizacje na zamówienie i współpraca

Arkof już od jakiegoś czasu współpracuje przy ważnych i dobrze zorganizowanych projektach już na wczesnym etapie planowania, dzięki głębokiej i wieloletniej wiedzy oraz elastycznemu i wykwalifikowanemu zespołowi roboczemu. Arkof zajmuje się zaawansowanymi technologiami, szanując cechy osobiste i przykładając szczególną uwagę, charakterystyczną dla jej głębokich korzeni kulturowych rękodzieła. Badania nad nowymi materiałami, innowacyjność i rozwój nowych procesów dekoracyjnych sprawiają, że firma ta jest ugruntowaną i akredytowaną rzeczywistością w świecie projektowania domów i kontraktów.
Produkcja obejmuje indywidualne realizacje wyposażenia wnętrz we współpracy z architekturą i designem studia. i „know-how”, a jednocześnie ma być znakiem rozpoznawczym, rozpoznawalnym i unikalnym w kontekstach współczesnego świata.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek