ARKKI BY LOVI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

ARKKI BY LOVI

Producent: Arkki By Lovi

ARKKI by Lovi to marka stworzona przez Lovi, wprowadzona na rynek w 2018 roku. Produkty ARKKI by Lovi są przyjazne dla środowiska i wyjątkowe, wszystkie pakowane na płasko, co ułatwia wysyłkę, a jednocześnie bardzo łatwe w montażu bez użycia narzędzi. Linia produktów obejmuje drzewka i choinki o wysokości do 4 metrów wykonane ze sklejki brzozowej, drzewka i choinki dźwiękochłonne wykonane z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu, nową kolekcję lamp oferujących wiele opcji ich personalizacji, akustyczne Mewy, a także jako akustyczna sztuka ścienna.Wszystkie produkty ARKKI by Lovi są produkowane w Finlandii. Nadają się zarówno do środowisk domowych, jak i do wszelkich przestrzeni publicznych, od lobby hotelowego po kawiarnie i restauracje oraz od biur po sale koncertowe. Lovi to firma rodzinna z siedzibą w północnej Finlandii, produkująca kolorowe, pakowane na płasko obiekty 3D z najwyższej jakości fińskiej sklejki brzozowej, zaprojektowane i opatentowane przez założycielkę Lovi, Anne Paso. ARKKI przez Lovi. Wyjątkowy – zrównoważony – nordycki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek