ARES LINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 53 elementów

ARES LINE

Producent: Ares Line

Ares Line, specjalizująca się w produkcji siedzeń biurowych i komunalnych, ugruntowała swoją pozycję jako gracz referencyjny w obu sektorach.
W ciągu ostatnich lat firma umocniła swoją pozycję dzięki ważnej strategii, która obejmuje dystrybucję i zróżnicowanie produkcji. System dystrybucji znalazł nową logikę w procesie umiędzynarodowienia Spółki, dzięki stworzeniu jednostek produkcyjnych i dystrybucyjnych w szczególnie interesujących obszarach geograficznych, czego przykładem jest Ares Line LatinoAmerica, ukonstytuowanych w celu jak najlepszego zaspokojenia potrzeb Ameryki Południowej. rynek. W 1996 roku Spółka podjęła strategiczną decyzję o wyróżnieniu swoich produktów poprzez opracowanie kompletnej i dobrze skonstruowanej linii krzeseł zbiorowych. Sektor ten wymagał nowych umiejętności i zasobów, wyzwanie, w którym Ares Line udało się z powodzeniem wyrazić swój maksymalny potencjał. Internacjonalizacja marki i oferta wieloproduktowa sprawiają, że Ares Line staje się w pełni zintegrowaną rzeczywistością, która zajmuje pełnoprawną pozycję zarówno w sektorze siedzisk biurowych, jak i społeczności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek