APCOLLECTION

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów

APCOLLECTION

Producent: APcollection

APCollection to belgijska firma, która rozpoczęła się od historii miłosnej między A (lexis) i P (auline). Ze względu na ich związek na odległość, wysyłali sobie pluszowe misie. Z tymi miękkimi wiadomościami narodziła się pierwsza kreacja APCollection. W rzeczywistości APCollection tworzy unikalne elementy, których siedzisko jest dosłownie wykonane z pluszu, zazwyczaj na bazie naturalnej skóry owczej i wełny. Każdy człowiek jest wyjątkowy i zasługuje na własne wnętrze, meble, w związku ze swoim charakterem i osobowością. APCollection daje możliwość wyróżnienia się z tłumu. Każda kreacja ma limitowaną edycję i jest sprzedawana z certyfikatem autentyczności oferującym rzadkość i wyjątkowość. Możliwe są niestandardowe kreacje. Wszystkie kreacje wykonywane są ręcznie w Belgii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek