ANTONIO LUPI DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 258 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 258 elementów

ANTONIO LUPI DESIGN

Producent: Antonio Lupi Design

Historia Antonio Lupi Design zaczyna się w latach 50-tych, kiedy rzemieślnik specjalizujący się w obróbce kryształu i szkła do mebli Antonio Lupi stworzył małą firmę rzemieślniczą. W ciągu kilku lat Lupi rozszerzył swoją produkcję o lustra, oprawy oświetleniowe i żyrandole, a następnie dotarł do mebli łazienkowych sprzedawanych pod nazwą Cristal Lupi Luxor. Sukces osiągnięty dzięki sprzedaży kryształowych akcesoriów wymusza rozbudowę firmy, której kulminacją jest budowa nowej fabryki w 1969 roku. To właśnie tym krokiem Antonio Lupi wraz ze swoim synem Andreą rozwija ideę „totalizmu”. look” mebli łazienkowych, prezentując po raz pierwszy na targach Cersaie w 1983 roku skromną kolekcję systemów łazienkowych, która odniesie ogromny sukces. Od tego czasu droga Antoniolupi stale się rozwija: w latach 90-tych firma znacznie się rozrosła i zaprezentowała swoją pierwszą kolekcję umywalek ceramicznych. Rewolucyjny pomysł pojawił się w 2002 roku wraz z prezentacją pierwszej kolekcji Corian® i dalszym rozwojem „total look” łazienki. Dziś firma, prowadzona przez spadkobierców założyciela, to dynamiczna i innowacyjna rzeczywistość, zdolna do przewidywania gustów rynku, z długofalową wizją, której ostatecznym celem jest zrewolucjonizowanie sposobu życia w środowisku łazienkowym. W Il Giardino delle Idee, żywotnym sercu firmy, zespoły współpracują ze sobą, aby tworzyć nowe kolekcje, oferować innowacyjne rozwiązania i opracowywać strategie odnowienia wizerunku firmy.

Antonio Lupi Design: umywalki, wanny i prysznice tace na znak innowacyjności Powołanie do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań skłoniło Antonio Lupi do wyjścia na nieznane jeszcze kilka lat temu ulice. Dzięki szeroko zakrojonym badaniom i rozwojowi firma opracowała i opatentowała nowy materiał, Flumood. Ekologiczny i nieporowaty materiał, łatwo zmywalny, wykorzystywany do produkcji umywalek, wanien i brodzików, dzięki swojej wytrzymałości i estetyce silnego uderzenia. Przyjemna w dotyku umywalka Flumood jest dostępna w dwóch różnych fakturach oraz w wersji białej lub kolorowej.
W katalogu produktami wykonanymi z tego innowacyjnego materiału są umywalka Plissé, zaprojektowana przez Paolo Uliana, wykonana jako pojedyncza wolnostojąca bloku, umywalka Bloom, zaprojektowana przez Daniela Debiasi i Federico Sandri, o niespotykanym designie inspirowanym płatkami kwiatu i cienkimi krawędziami jak kartka papieru, czy kolekcja umywalek Stratos. W ramach produkcji Antonio Lupi istnieje również linia umywalek w Cristalplant, takich jak umywalka wolnostojąca Barrel zaprojektowana przez Carlo Colombo.

Katalog oferuje również rozwiązania ze szlachetnego marmuru, takie jak Carrara Eclipse marmurowa wanna wolnostojąca lub jak w kolekcjach wolnostojących umywalek Albume, zaprojektowanych przez Carlo Colombo, z postumentem z marmuru Carrara i umywalką Cristalmood z przezroczystej żywicy w różnych wariantach kolorystycznych. W asortymencie brodzików zastosowano kolejny innowacyjny materiał Ceramilux, składający się z elementów mineralnych połączonych żywicą poliestrową. Brodzik Zeromatt, o rygorystycznym i minimalistycznym designie, dostępny jest zarówno jako wspornik, jak i wpuszczany, do połączenia z jedną z katalogowych kabin prysznicowych, takimi jak Penisola lub Combi. Wśród toalet ceramicznych znajdują się kolekcje Cabo, z toaletą i bidetem w wersji podporowej lub podwieszanej oraz Komodo.

Designerskie meble łazienkowe i ekskluzywne wykończenia Antonio LupiAntonio Lupi swoim pomysłem zrewolucjonizował świat łazienki „total look”, proponując produkty i systemy, które integrują się ze sobą i porównują z przestrzenią, w której żyją. Skrupulatna dbałość o szczegóły i dbałość o jakość surowców rozciąga się od mebli sanitarnych po meble łazienkowe, po wykończenia, dekoracje ścienne i dodatki. Efekt jest zaskakujący: wyrafinowane i eleganckie pokoje, dostosowane i zadbane co do milimetra, dostosowane do potrzeb klienta, dzięki szerokiej gamie wykończeń, kolorów i kształtów. Wyrafinowana kolekcja Il Bagno, zaprojektowana przez Roberto Lazzeroni, łączy innowację i tradycję, łącząc minimalistyczny design z inspiracjami retro, naturalnymi i najnowocześniejszymi materiałami. To prawdziwy kompletny system wyposażenia, który obejmuje umywalkę i wannę, ale także meble, tapety, lustra i akcesoria.

Carlo Colombo podpisał kilka mebli do zlewozmywaków z katalogu Antonio Lupi, takich jak umywalka modułowa Lunaria szafka, charakteryzująca się wąwozem oddzielającym podłogę od drzwi, tworząc iluzję, że umywalka unosi się nad szafką, lub jako Panta Rei, drewniana wisząca szafka z fornirowanymi lub lakierowanymi wykończeniami. Mario Ferrarini zamiast tego bawi się estetycznymi wariacjami kolorowych kostek, za pomocą zawieszonych mebli modułowych Atelier Colore, które przedstawiają drzwi wejściowe w kombinacjach chromatycznych do wyboru spośród gamy lakierów Antonio Lupi.

Antonio Lupi „total look” obejmuje również głowice prysznicowe, takie jak uwielbiane głowice sufitowe Ghost i Raindrop, lustra i toaletki, takie jak scenograficzny Spicchio lub lustro Focus, wyposażone w okrągłą lupę, którą można dowolnie przesuwać na powierzchnię , dzięki magnesowi wbudowanemu w konstrukcję.

Antonio Lupi w sprzedaży on-lineKup produkty Antonio Lupi on-line w sklepie Maximus Design: umywalki i toalety, kominki, wanny, akcesoria łazienkowe, wazony i dywany.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek