ANDREA FANFANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 49 - 67 z 67 elementów
Pokazuje 49 - 67 z 67 elementów

ANDREA FANFANI

Producent: Andrea Fanfani

Historia Andrei Fanfani to historia człowieka, firmy i wyjątkowej tradycji. Andrea Fanfani, założyciel naszej firmy, był stolarzem i dekoratorem mebli, który swoje umiejętności i wiedzę szlifował w najbardziej znanych warsztatach we Florencji. Jego duch przedsiębiorczości doprowadził go następnie do założenia własnej firmy, aw 1973 założył firmę, która nosi jego imię. Z biegiem lat do Andrei dołączyli jego synowie Marco i Roberto, a firma stale się rozwijała, zatrudniając zarówno wysoko wykwalifikowany personel, jak i wyspecjalizowanych firm zewnętrznych. Dziś Andrea Fanfani jest jedną z najbardziej prestiżowych włoskich marek klasycznych mebli, przynoszącą wspaniałe Florencka tradycja dobrego smaku na całym świecie, dla wyrafinowanej klienteli, która ceni piękno, w meblach, które są prawdziwymi dziełami sztuki.

Andrea Fanfani ma dwa zakłady w Ginestra Fiorentina, niedaleko Florencji. To właśnie w tradycji kulturowej i produkcyjnej tego obszaru zakorzeniona jest jakość jej pracy. Jest to źródło doskonałego rzemiosła, artystycznych wykończeń, tradycyjnych technik i innowacji, ale także żywej energii, która pomaga firmie rozwijać się i zmieniać, pozostając wierną uświęconym wartościom.

Linia produktów Andrea Fanfani koncentruje się na wykończeniach, które są nakładane ściśle ręcznie. Firma specjalizuje się w XIV-wiecznym stylu florenckim i XVIII-wiecznym stylu weneckim. Do tych technik wykorzystuje podgrzewane matryce, wałki, kamienie agatowe i tradycyjne materiały, takie jak gips, szelak i farby na bazie wody.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek