ANA ROQUE INTERIORS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

ANA ROQUE INTERIORS

Producent: Ana Roque Interiors

ANA ROQUE INTERIORS to portugalska marka stworzona w 1996 roku przez Ana Roque, uznanego Projektanta Wnętrz z dużym doświadczeniem w tworzeniu mebli i oświetlenia dla międzynarodowych partnerów w kilku krajach, takich jak: Angola, Hiszpania, Francja, Maroko, Katar, USA, Sri Lanka i Arabii Saudyjskiej.
Wytwarzane ręcznie w Europie nasze produkty są doceniane przede wszystkim dzięki unikalnemu wzornictwu i wysokiej jakości dzięki zespołowi ekspertów, którzy podążają śladami portugalskiego rzemiosła. Wyjątkowość jest również wynikiem starannego doboru użytych surowców, takich jak m.in. szkło, stal nierdzewna, mosiądz, drewno.


To właśnie ta różnorodność pozwala tej portugalskiej marce ożywić najbardziej wszechstronne i wyrafinowane kreacje. Ciągłe dostosowywanie się do wiodących światowych trendów mody oraz nieustanne tworzenie nowych koncepcji projektowych pozwala marce indywidualizować i dostosowywać projekty do preferencji i potrzeb klienta z estetycznym poziomem doskonałości i globalnym charakterem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek