AMBIENTEC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

AMBIENTEC

Producent: Ambientec

Japońska firma zajmująca się projektowaniem oświetlenia została założona w 2009 roku. Założyciel i dyrektor generalny Yoshinori Kuno wcześniej stworzył AOI Japan Co. w 1999 roku, specjalizując się w produkcji ochronnych obudów podwodnych do profesjonalnego sprzętu fotograficznego, a później pełnej linii profesjonalnego oświetlenia do fotografii podwodnej pod marką RGBlue, która do dziś jest synonimem wysokiej jakości. Ta technologia i know-how niezbędne do opracowania przenośnego sprzętu, który jest w stanie wytrzymać wysokie ciśnienie wody na ekstremalnych głębokościach, a jednocześnie zapewnia doskonałe światło, stanowią zasób wiedzy, którą Yoshinori Kuno wniósł do świata projektowania w 2009 roku. Powstała firma Ambientec odkrywać nowe granice w przenośnym oświetleniu do codziennych przestrzeni: od zewnątrz po wannę, od domu po elegancką kawiarnię. Wysokiej jakości komponenty i wyrafinowany design tworzą niepowtarzalne produkty. Zainspirowane sprzętem fotograficznym, przenośne, ładowalne i wodoodporne lampy Ambientec są wykonane z mistrzowską precyzją z ultra wytrzymałych materiałów, dzięki czemu są niezniszczalne zarówno pod względem stylu, jak i trwałości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek