ALURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

ALURE

Producent: Alure

ALURE to młoda ukraińska firma specjalizująca się w odlewnictwie artystycznym, produkcji i sprzedaży wyrobów aluminiowych. Wyjątkowe, ręcznie robione produkty, które pozostaną w doskonałej formie i będą przekazywane z pokolenia na pokolenie. Firma została założona w 2015 roku i przeszła od nauki rzemiosła do sztuki doskonalenia go. Umożliwiło to stworzenie ekskluzywnych produktów, które zdobią prywatne domy i parki.

Produkcja Alure Art Casting to wielowiekowy sposób obróbki wyrobów metalowych, wykorzystujący techniki sięgające trzeciego tysiąclecia p.n.e. . Od XV wieku drogie metalowe dzieła sztuki zdobiły wszystkie królewskie pałace, ukazując monumentalność narodów. Sztuka obróbki metali nie przestaje się doskonalić i rozwija się w nowoczesnych warunkach. Obecnie fuzja jest używana do tworzenia niepowtarzalnych obrazów w architekturze, a także do tworzenia ekskluzywnych produktów o dowolnej złożoności, od dekoracji wnętrz po krajobraz.

Materiały: aluminium Wszystkie produkty są wykonane z aluminium. Jest to jeden z najlżejszych metali w przyrodzie, 3 razy lżejszy od żelaza
jest materiałem trwałym z dużą swobodą w doborze kształtu swoich kreacji
jest odporny na warunki atmosferyczne i nie wymaga konserwacji, jest nie jest podatny na korozję ani starzenie się
jest nietoksyczny i można go poddać recyklingowi.

Cele Alure Jednym z podstawowych elementów Alure jest stworzenie wysoce artystycznego, wysokiej jakości i zaawansowanego technologicznie produkt. Kolejnym jest nasz wysoko wyszkolony i doświadczony zespół managerów, projektantów i managerów. Firma posiada własny zakład produkcyjny na Ukrainie, co pozwala na kontrolę jakości w każdym procesie produkcyjnym w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu, a także dotrzymania terminów wykonywanych prac. Od pierwszego spotkania, aż do opracowania koncepcji produktu z dalszą finalizacją i instalacją produktu, rozpoczyna się kompletne i indywidualne podejście.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek